Ebru Cündübeyoğlu kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir'e Özlem karakteri ile Ebru Cündübeyoğlu dahil oluyor!

Doğduğun Ev Kaderindir'e güzel oyuncu Ebru Cündübeyoğlu dahil oluyor. Avukat Özlem Tunahan Poyraz karakterine can verecek!

Ebru Cündübeyoğlu kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir'e Özlem karakteri ile Ebru Cündübeyoğlu dahil oluyor!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine sürpriz oyuncu!

Ebru Cündübeyoğlu Doğduğun Ev Kaderindir dizisine dahil oluyor. Başarılı oyuncu Avukat özlem Tunahan Poyraz karakterini canlandıracak. Barış ve Savaş'ın ablası olarak ekranlara gelecek. Son derece hırslı, güçlü ve idareci yapısı ile oldukça dikkat çekecek. Şirkette Zeynep ile sürekli tartışacaktır. Böylelikle Zeynep yeniden zor günler geçirecektir.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlama olan dizinin yönetmen koltuğundan Çağrı Bayrak otururken yapımını Onur Güvenatam üstleniyor ve senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül'ün kaleme alıyor. Başrollerini Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk'ün paylaştığı dizinin kadrosunda birçok başarılı isim yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir her çarşamba saat 20:00'de TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.

Güzel oyuncu Ebru Cüdübeyoğlu'nun Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziye dahil olmasıyla beraber oyuncu hakkında merak edilenler araştırılmaya başlandı. İşte Ebru Cündübeyoğlu hakkında merak edilenler...

Ebru Cündübeyoğlu kimdir?

10 Eylül 1974 tarihinde Almanya'da dünyaya gelmiştir. İlköğretim hayatına İstanbul'da başlamıştır. Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılında Türkiye 4.Güzeli seçilmiştir. Birçok dizi, tiyatro ve filmde yer almıştır. Deli Yürek adlı dizide "Avukat Ayşegül" rolü ile geniş kitlelerce tanınıp ünlenmiştir. 2005 yılında "Aşılı Kolum" adlı şiir kitabı çıkarmıştır. 2003 yılında evlendiği radyocu Güçlü Mete ile olan evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır.

Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları şunlardır: Evli ve Öfkeli, Kocan Kadar Konuş, Kalbim Seni Seçti, Deli Yürek, Yalancı Romantik, Avrupa Avrupa, Galip Derviş, Hakan Bey, Şöhret Okulu, Kuzey Rüzgarı, Gizli Patron, Çınaraltı, Omuz Omuza, Koçum Benim, Gülüm. 

Tiyatro oyunları ise şunlardır: Deliler,Çalı Kuşu,Kibarlık Budalası,Yalandan Kim Ölmüş, Fehim Paşa Konağı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER