Drogba'nın Eşini Aldattığı Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Eski Futbolcu'nun eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı. Drogba konuya ilişkin açıklama yaptı, konuya ilişkin detayla ve Drogba'nın açıklaması haberimizde.

Drogba'nın Eşini Aldattığı Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Galatasaray'da top oynayan eski futbolcu Didier Drogba'nın eşini aldattığı görüntüler medyaya sızdı. Bu görüntülerin ardından 10 yıldır birlikte olduğu eşiyle ayrılma kararı aldılar. Galatasaray'ın efsanevi  futbolcularından biri olan Drogba medyada yayımlanan bu görüntüler içinde açıklama yaptı.

 Galatasaray ve Chelsea'nin  eski futbolcusu Didier Drogba,  eşini aldattığı görüntüler ortaya çıkınca kendi kişisel sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada 10 yıldır  evli olduğu Lalla Diakate  ile ayrılma kararı aldıklarını belirtti.

 Drogba,  kendi kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu açıklamada,  özel hayatı  ile ilgili tartışma alışkanlığının olmadığı bugün medyada yer alan spekülasyonlar nedeniyle,  eşi Lalla  ile beraber geçen 20 yılın ardından  zor bir karar aldıklarını, iletti.  Her zaman önceliklerinin çocukları olacağını ve ailesinin  ailesinin özel hayatını korumak olduğunu,  dile getirdi.

 Aldatma görüntülerinin çıktığı videoda Drogba'nın bir kadın tarafından ısırıldığını ve o anda ‘’ Pozitif! Beni ısırarak enfekte edecek’’  ifadesini  kullandığı görülüyor.  Görüntülerin ardından özellikle yakın çevresinde ve ülkesinde çok büyük eleştirilere maruz kalan 42 yaşındaki efsane futbolcu Drogba’nın menajeri ise futbolcunun hesabının hacklendiğini iddia etmişti.

   Sarı-kırmızılı takımın sevilen eski futbolcusu Didier Drogba 20 yıldır birlikte olduğu, son 10 yılını ise evli olarak geçirdiği Lalla Diakate ile zor bir karar aldıklarını dile getirerek, ayrılık haberlerini resmen teyit etti.

 Didier Drogba Kimdir?

11 Mart 1978 tarihinde Fildişi Sahilinde doğan Drogba  Chelsea, Galatasaray, Marsilya  gibi futbol takımlarında profesyonel kariyerini  ilerletmiştir. Milli takım kariyerini ise ilk kez 8 Eylül 2002 tarihinde Fildişi Sahili formasını giyerek başlamıştır. 11 Haziran 2006 tarihinde ise kariyerindeki ilk FIFA Dünyası Kupası golünü  kaydetmiştir  ama bu gol takımın mağlubiyet yaşamasına engel olmamıştır.  Yıldız futbolcu  2018 yılında 40 yaşında profesyonel futbol kariyerinden emekli olmuştur. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER