Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölecek mi? İbrahim Çelikkol diziye veda mı edecek?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol'un diziye veda edeceği iddia edildi. Peki Mehdi diziye veda mı edecek?

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölecek mi? İbrahim Çelikkol diziye veda mı edecek?

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir adı dizide Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'un dizinin kadrosundan ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Peki İbrahim Çelikkol diziden ayrılacak mı? İşte diziye dair detaylar..

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlama olan dizinin yönetmen koltuğundan Çağrı Bayrak otururken yapımını Onur Güvenatam üstleniyor ve senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül'ün kaleme alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir her çarşamba saat 20:00'de TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.

Mehdi diziye veda mı ediyor?

Zeynep ile ayrılan Mehdi zor günler geçirmeye devam ediyor. Saldırgan tavırları ile ortalığı yıkıp geçen Mehdi'nin gözü öfkeden başka bir şey görmüyor.  Dizinin yayınlanan son bölümünde Zeynep'in korkuları ise giderek artıyor.  Mehdi'den çok korkan Zeynep hapishaneden çıkmasını istemiyor. Zeynep'in şikayeti üzerine hapishaneye giren Mehdi orda da başına iş alıyor. Mehdi hapishanede bıçaklanıyor.Bu durum Mehdi'nin ölerek diziye veda edeceği iddialarını doğurdu. Peki Mehdi ölecek mi?

Bıçaklanan Mehdi ölmeyecek. Zeynep şikayetini geri çekmesini isteyen herkese artık isyan ediyor. Mehdi dışarı çıkarsa hayat bana hapis olur diyen Zeynep şikayetini geri çekmek istemiyor. Fakat Mehdi'nin bıçaklanmasından sonra dayanamayıp şikayetini geri çekecek. 

Zeynep ve Barış arasında neler oluyor?

Engin Öztürk'ün canlandırdığı Barış karakteri ile Zeynep arasında yakınlaşma artık kaçınılamaz bir aşka dönüşecek.

İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılacağı iddiaları şuan için doğru değil. Yapımın böyle bir açıklaması bulunmuyor. İlerleyen bölümlerde neler olacak hep beraber göreceğiz . Dizi ile ilgili yeni gelişmeler edindiğimizde paylaşacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman?

Yılbaşı nedeni ile bir hafta ara verilen dizi 13 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanmaya devam edecek. Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölümü ile  ekranlara gelecek.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 23:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayka
Ayka - 2 hafta Önce

Mehdi diziden ayrılmamalıdır. Zeyneple Mehdi aşkı güzeldi. Amma Mehdi çox kötü insan oldu. Zeynep de mutlu olmalıdır

SIRADAKİ HABER