Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Bomba Transfer

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Ebru Cündübeyoğlu'nun katıldığı haberi öğrenilirken Özlem isimli karakteri canlandıracağı bilgisine ulaşıldı.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Bomba Transfer

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşuyor. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı dizi her hafta Çarşamba akşamları ilgi ile izlenirken gündemde ise bir transfer haberi var. Demet Özdemir’in hayat verdiği Zeynep karakterinin baş belası olacağı tahmin edilen yeni oyuncu kim? Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni katılacak oyuncunun kim olduğu merak edilirken bu sorunun cevabını sizler için araştırıp haberimizde derledik. İşte yeni transfer edilen isim ve dizi hakkında detaylar…

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni katılacak olan oyuncu yabancı bir isim değil. Yakından tanıdığımız bir ünlü isim olan oyuncu, oyunculuk yeteneği ile dizide yeni gelişmeler yaratmaya geliyor. Tiyatro sahnelerinin beğenilen ismi Ebru Cündübeyoğlu artık Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncu kardosunda yerini aldı.

TV8’de ekranlara gelen dizinin yapımını OGM Pictures üstlenirken yapımcılığını ise Onur Güvenatam üstlenmektedir. Yönetmen koltuğuna ise Çağrı Bayrak otururken Doğduğun Ev Kaderindir isimli diziye yeni katılacak oyuncu haberi gündeme bomba gibi düştü. Yeni oyuncunun kim olduğu merak edilirken aslında ekranlardan tanıdığımız bir isim olan Ebru Cündübeyoğlu olduğu öğrenildi. Başarılı oyunculuk performansı ile tanınan Cündübeyoğlu dizide fırtınalar estirecek gibi gözüküyor. Demet Özdemir’in hayat verdiği Zeynep karakterinin ise artık yeni bir baş belası var. Oyuncu kadrosundaki yeni isim Zeynep’in başını oldukça belaya sokacak.

Yeni bölümde ekranlara gelecek olan Ebru Cündübeyoğlu, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Özlem Tunahan Poyraz isimli karakteri canlandırmak için hazırlıklar yapıyor. Canlandıracağı Özlem adındaki karakter Barış ve Savaş’ın ablası rolünde karşımıza çıkacak. Özlem karakteri iki kardeşin ablası olurken aynı zamanda aile geleneği olan avukatlık mesleğini de sürdürmektedir. Karakter özellikleri gereği kardeşlerine yaklaşımı genelde bir abla yerine bir idareci gibidir. Ancak yine de Savaş ve Barış’ı çok seven Özlem onları her zaman uzaktan da olsa korumaktadır. Ebru Cündübeyoğlu işte bu şekilde güçlü bir kadın karakterini canlandıracak. Zaman içinde şirkete de gidip gelecek olan Özlem, Zeynep ile yönetim ile ilgili olan konularda tartışacak ve Zeynep’i zorlayacak hale gelecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER