Dizi İçin Özel Villa İnşa Edildi

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrolünde oynadığı İstanbullu gelin dizisi için özel bir villanın inşa edildiği açıklandı.

Dizi İçin Özel Villa İnşa Edildi

Televizyon insan hayatında önemli bir yer edinmişken her geçen gün yeni diziler ekran başındaki izleyicilere sunuluyor. Ancak hem sektörün çok yoğun olması hem de rekabetin artması gibi nedenlerden dolayı televizyon dünyasının çok yoğun bir dünya olduğu her dizinin ve her programın tutunamadığı ortaya çıkıyor. Yeni başlayan dizilerin dahi iki bölüm sonra final kararı aldıkları son dönemlerde üzerine yeni dizi projelerinin ekrana gelmesi dikkat çekiyor. 

Televizyon dizilerinde ve filmlerinde kanıtlamış olduğu başarısı ile dikkat çeken Özcan Deniz son zamanlarda yeni bir dizi projesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizide partnerini güzel oyuncu Aslı Enver'in oynaması beklenirken ikilinin nasıl bir uyum yakalayacakları şimdiden merak konusu haline geldi. Dizinin ilk tanıtımlarının yayınlanmasından sonra konusu ve oyunculukları ile şimdiden büyük ilgi görmesi üzerine dizi yapımcıları dizinin uzun soluklu olacağını düşünmeye başladılar. Bunun üzerine dizi projesi için gerekli olan bir yalı kiralamak için harekete geçtiler. 

Ancak sezon ortası olması nedeniyle tüm kiralık yalıların ekranda bulunan onlarca dizi ve film projesi için kiralanmış olduğunu gördüler. Bunun ardından son çare olarak dizi için özel bir yalının inşa edilmesine karar verildi. İnşa edilen yalı için herhangi bir masraftan kaçınmadıkları ortaya çıktı. Dizide sadece yalı inşası için 2 milyon lira masraf yapıldı. 

YORUM EKLE