Deren Talu kimdir? Akıncı dizisi Deren Talu Büyüledi! Akıncı Didem Kimdir?

Akıncı dizisinde yer alan Defne Samyeli'nin kızı adeta güzelliği ile büyüledi. Deren Talu kaç yaşında? Deren Talu sevgilisi kim? Akıncı Didem Deren Talu ne mezunu? Deren Talu nereli?

Deren Talu kimdir? Akıncı dizisi Deren Talu Büyüledi! Akıncı Didem Kimdir?

ATV'nin süperkahraman dizisi Akıncı dizisinde Didem karakterine hayat veren Deen Talu güzelliği ile büyüledi. Akıncı Didem kimdir? Akıncı Didem, Deren Talıu kaç yaşında?

Akıncı dizisinde Didem karakterini canlandıran Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu merak edildi. Deren Talu hem güzelliği hem oyunculuğu ile adından  söz ettirdi. Deren Talu kaç yaşında? Akındı Didem Deren Talu sevgilisi kim?

Akıncı dizisinde Didem karakterine Deren Talu hayat veriyor. Deren Talu güzelliği ile sosyal medyada güm oldu. Peki Deren Talu kimdir?

Deren Talu Kimdir? Akıncı Didem Nereli? Kaç Yaşında?

Deren Talu, 1996 yılında Kasım ayında ABD'de dünyaya geldi. Akıncı dizisinde Didem karakterine hayat veren Deren Talu, mankenlik, ve sunuculuk yaptı. Deren Talu, Türkiye eski güzellerinden ve Show Tv'nin bir dönem unutlmaz haber spikeri Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu'nun kızıdır.

Deren Talu'nun babası Eren Talu, Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.

Deren Talu ise lise eğitimini ENKA Okulları'nda okumuştur. Deren Talu üniversite eğitimini ise Los Angeles'ta tamamlamıştır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER