02 Ocak 2017 Pazartesi 22:41
Deniz Akkaya da Mesut Yar gibi 'Duymayan Kalmasın'a istifasını sundu

Deniz Akkaya, Seren Serengil'in sunumu ile hafta içi her sabah ekranlarda yerini alan ‘Duymayan Kalmasın’ isimli magazin programından şok eden bir ayrılık haberi daha duyuldu. Geçtiğmiiz sezon başında programa veda eden Mesut Yar'ın vedası zor olmuş ve herkesin alışması için uzun bir zaman geçmişti. Tam programı Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nın sunuculuğunu yapmasına alıştık denilirken, bir veda haberi daha duyuldu. Deniz Akkaya, Duymayan Kalmasın programından ayrılıyor. Programın başladığı günden bu yana Akkaya, sert tavrı ve silli dilliğiyle herkesin adeta korkulu rüyası olmuş ve doğru tavırcılığı ile de çok tepki toplamıştı. Sosyal medya da ortaya atılan ayrılık iddiaları nihayetinde doğrulandı. Ve Akkaya sosyal medyadan ayrıldığını açıklayan duyuru niteliğinde bir paylaşımda bulundu.

DENİZ AKKAYA 'DUYMAYAN KALMASIN'A VEDA EDİYOR

Deniz Akkaya'nın sosyal medyada yaptığı açıklama tüm takipçilerini üzdü. Mesut Yar'sız programa alışmaya çalışan izleyiciler şimdi de Deniz Akkaya'nın yokluğuna alışmaya çalışacağa benziyor. Bunun akabinde ortaya atıla bir diğer iddia ise programın final yapacağı yönünde. Ancak sabahların fenomeni halinde olan programın final yapmayacağı yeni bir sunucu ile yoluna devam edeceği haberi de ortalıklarda dolaşıyor. Ünlü manken Deniz Akkaya'nın programdan ayrıldığını doğrulayan paylaşımı da şu şekilde.

DENİZ AKKAYA'NIN PAYLAŞIMI

“Değerli dostlar;
Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz ‘Duymayan Kalmasın’dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen PROFESYONELLİĞİ yerine getirmekte zorlanmamdır.

Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir.

bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir…
Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım.

Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin. İyi günlerde güleryüzlü yayınlarda buluşacağız.

PEKİ YENİ İSİM KİM OLACAK?

Star TV ekranalarının sabah kuşağı programı Duymayann Kalmasın'da bu sabah Seren Serengil'in yanında olna isim Cengiz Semercioğlu oldu. Ve Seren Serengil, Cengiz Semercioğlu ile beraber çekilen fotoğrafını “Duymayan kalmasin hergun saat 09.45 te startv de @cengizsemercio” notu ile yeni partnerini duyurmuş oldu.

Son Güncelleme: 02.01.2017 23:25
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.