Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Ders Cevabı

Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında başlayan şarkı ve ünlü krizi tüm hızıyla devam ediyor. Bilindiği üzere Demet Akalın, canlı yayın sırasında Aleyna Tilki çıkınca radyoyu kapatmıştı. Aleyna Tilki’nin Akalın’a cevap vermesi üzerine kavga daha da kızıştı.

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Ders Cevabı

16 yaşındaki Aleyna Tilki ile Demet Akalın arasında başlayan kriz devam ediyor. Demet Akalın’ın canlı yayın sırasında Aleyna Tilki’nin sesini beğenmiyorum demesi üzerine Aleyna Tilki, “Basit insanların çok fanı olur” açıklamasında bulunmuştu. Aleyna Tilki’nin sözleri üzerine açıklamalarda bulunan Demet Akalın, “16 yaşında bir kız bu lafları neden söylüyor anlamıyorum. Artık kendisini dinlemiyorum.” dedi. Aleyna Tilki ise bu açıklamanın üzerine sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak, “Kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz” dedi.

LAF YETİŞTİRMEK YERİNE DERSLERİNE BAKSIN

Yaşananların üzerine Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir alışveriş merkezinde açıklamalarda bulundu. Muhabirlerle sohbet eden Demet Akalın, kendisine yöneltilen Aleyna Tilki sorusu üzerine, “Aleyna Tilki kendisini kıskandığımı iddia ediyor. Bence başkalarına laf yetiştirmek yerine derslerine çalışsın. Işıklarla falan uğraşmayı bıraksın. Duyduğumuza göre okulda dersleri oldukça kötüymüş, sorunlar yaşıyormuş. Ben taktirle büyüdüğüm için Aleyna’nın bu hali üzücü geliyor” açıklamasında bulundu.

İkili arasında yükselen polemik tüm hızıyla devam ediyor. Demet Akalın’ın açıklamaları üzerine 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’nin herhangi bir cevap vermeyeceği ise bilinmiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gaye
gaye - 2 yıl Önce

aleynacık daha çok küçüksün karekterine yazık