Demet Akalın 'Saygılı olun' açıklaması

Aleyna Tilki Demet Akalın kavgası gün geçtikçe şiddetleniyor.

Demet Akalın 'Saygılı olun' açıklaması

Aleyna Tilki Demet Akalın kavgası devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinde canlı yayın sırasında radyoda çalan şarkısı sonrasında 'Aleyna Tilki'ye sinir oluyorum' diye açıklama yapan Akalın, canlı yayın sırasında bu hareketinin açıklamasını yaptıktan sonra gözler 16 yaşındaki gen şarkıcıya çevrildi. Bir çok olay ile gündemde devamlı olarak yer edinen Aleyna Tilki, Demet Akalın'a gönderme yaptı. 

ALEYNA TİLKİ'DEN CEVAP GECİKMEDİ

16 yaşında bir genç kızın sosya medya üzerinden paylaşımına sinir olduğunu ve o yaşta birinin böyle bir cümle nasıl kurar diye açıklama yapan Akalın'a Tilki'den cevap geldi. Radyoda “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık onu dinlemiyorum” diye açıklama yapan Akalın'ın akabinde Tilki'den gelecek yanıt gecikmedi. Aleyna Tilki, “Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!” şeklinde İnstagram paylaşımı ile sıcak gelişmelere son noktayı koydu.

ULUDAĞ'DA KONUŞTU

Winterfest festivali kapamında Uludağ'a giden Akalın, vereceği konser öncesinde kızı Hira ile birlikte karın tadını çıkardı. Eşi Okan Kurt'un konser saatine yakın bir vakitte konserine geleceğini açıklarken, son günlerde kendisinin çok rahatsız olduğu muzdarip olduğu Aleyna Tilki konusunda açıklamalarda bulundu. Henüz çocuk yaşta olan şarkıcı ile alakalı olarak "Aleyna Tilki, 16 yaşında böyle ise 30 yaşında ne olur? Saygısızlığa tahammülüm yok" dedi. 

SAYGIYI ELDEN BIRAKMAYIN

Geçtiğmiz günlerde yaşanan bir olay ile alakalı bir örnek veren Akalın, "Yeni başlayan arkadaşlardan sadece saygılı olmalarını istiyorum. 'Basit insanların çok hayranı olur' diye bir cümle ona hiç yakışmadı. Aleyna Tilki 16 yaşında böyle ise 30'unda ne yapacak bilemiyorum. Sen daha 16 yaşındasın. 3 gün önce başıma talihsiz bir olay geldi. Oturduğum restorana silahlı saldırı düzenlendi. Geçmiş olsun dileklerini söylemek için beni ilk arayan Ajda Pekkan oldu. Bu yüzden, önümüzde Ajda Pekkan gibi sanatçılar varken 16 yaşındayken bu söylemler hiç hoş değil. Ben yeni arkadaşların hepsine destek veriyorum, ancak tek isteğim onların saygılı olmaları. Saygısızlığın oldu yerde benim tahammülüm yok."dedi.,

İZDİVAÇ PROGRAMI HAKKINDA KONUŞTU

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialarda Akalın'ın izdivaç programından rekor bir teklif aldığı söylenmişti. Bu konu da düşündüğünü belirten Akalın, haftanın 5 günü ekranlarda olacak gücü olmadığını açıklamış ve haftanın bir günü kabul ederlerse varım demişti.

YORUM EKLE