Demet Akalın'ın kulisinin tuvaletini pis bırakan ünlü kim? O ünlü ortaya çıktı!

Günlerdir konuşulan Demet Akalın'ın kulisinin tuvaletini kullanıp sifonu çekmeyen kişi belli oldu. Peki hangi ünlü kadın kulisin tuvaletini kirli bıraktı?

Demet Akalın'ın kulisinin tuvaletini pis bırakan ünlü kim? O ünlü ortaya çıktı!

Demet Akalın ve Alişan'ın beraber sunduğu Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programının çekildiği stüdyo ve İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show programının stüdyoları aynı. İbo Show'a  konuk kadın ünlüler Demet Akalın'ın kulisini kullanıyor. Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın kulisinde tuvaletinin pis bırakıldığını fark etmiş ve ortalığı ayağa kaldırmıştı.  Bunun üzerine sosyal medyada gündem olan  tuvaleti pis bırakıp,sifonu çekmeyen kadın ünlünün kim olduğu araştırılmaya başlanmış hatta bir sosyal platform İbo Show'a katılan bütün kadın ünlüleri ankete sokmuştu. Anket sonucuna göre ise Kibariye en çok oyu almıştı.

Bu zamana kadar İbo Show'a birçok ünlü kadın katılmış ve bu kadınlar zan altında kalmıştı. Gonca Vuslateri, Gülben Ergen, Hülya Avşar, Oya Başar, Deniz Seki , Zara  ve Kibariye  İbo Show'a konuk olan isimler.

İrem Derici çıkan haberlerden sonra paylaşımda bulunmuş ve Demet Akalın'ın kulisindeki olayla ilgim yok demişti.

O isim Kibariye değilmiş! 

Demet Akalın çok ayıp olur diye kadın ünlüyü açıklamamıştı.Akalın "Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok! O klozeti öyle bırakmaz! " demişti. Koronavirüs gibi ağır bir salgın devam ederken bu günlerde en çok önem verdiğimiz konu hijyenken böyle bir olayın yaşanması tepkilere neden oldu. Fakat bazı sosyal medya kullanıcılara da Demet Akalın'ın bu konuyu ifşa etmesini normal karşılamadı.

Bugün Bircan Bali o ünlü ismin  kim olduğunu açıkladı! Peki Demet Akalın'ın tuvaletini kirli bırakan ünlü isim kim?

Günlerdir merak edilen, çok konuşulan ve tartışılan konuya bir iddia atıldı. Kamera kayıtlarına göre; Demet Akalın'ın kulisinin tuvaletini kirli bırakan ünlünün Zara olduğu iddia edildi. Fakat Demet Akalın'dan henüz açıklama gelmedi. Ünlü sanatçı Zara'nın bu iddialara ne cevap vereceği merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER