Çukur'da dev ayrılıklar! Çukur 110. bölüm izle! Çukur 111. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4 Ocak Pazartesi 110. bölümü yayınlandı. Fenomen dizinin yayınlanan son bölümü ile kadrosundan birçok isim ayrıldı. Peki diziye veda eden oyuncular kimler? Çukur 111. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu soruların cevapları haberimizin devamında yer alıyor.

Çukur'da dev ayrılıklar! Çukur 110. bölüm izle! Çukur 111. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 4 Ocak Pazartesi 110. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde ise birçok isim dizinin kadrosundan ayrıldı. İşte
dizinin kadrosundan ayrılan isimler haberimizde.

Diziye veda eden isimler kimler?
Çukur 110. bölümde dev ayrılıklar yaşandı.İşte diziye veda eden isimler! Olga Erdenet karakterini canlandıran Suna Yıldızoğlu, Süreyya Erdenet karakterini canlandıran Filiz Taçbaş ve Ogeday Erdenet karakterini canlandıran Baki Davrak senaryo gereği ölerek diziye veda etti.Nehir Bursalı karakterini canlandıran Hazal Subaşı ise yurtdışına çıkması sonucu diziden ayrılan bir diğer isim oldu.

Çukur 110.bölümde neler oldu?

Çukur'da yine nefesler tutularak izleyiciyi ekrana kilitleyen bir bölüm yaşadı. Diziye damga vuran sahne ise Nehir'in vedasıydı. Yamaç Koçovalı ve Erdenetler arasındaki mücalede devam ederken, Erdenetler tüm mahalleye zehirli su dağıttı. Yamaç Koçavalı bu durumunda üstesinden geldi. Koçavalılar, Cengiz Erdenet'in peşine düştü.  Koçavalıların Cengiz Erdenet 'i bulması ise çok kısa sürdü.

Çukur' da dün yayınlanan bölümde peş peşe ayrılık yaşanarak Olga Erdenet karakterini canlandıran Suna Yıldızoğlu, Ogeday ve Kulkan'ın annesi Süreyya Erdenet karakterini canlandıran Filiz Taçbaş ve Ogeday Erdenet karakterini canlandıran Baki Davrak senaryo gereği ölerek diziye veda etti.

Nehir Bursalı karakterini canlandıran Hazal Subaşı ise yurtdışına çıkması sonucu diziden ayrılan bir diğer isim oldu.  Yamaç'tan hamile olan Nehir'in ayrılma sahnesini diziye damga vurdu. Nehir kimseye haber vermeden , Yamaç' bir mektup bırakarak terk etti.Yamaç bu durum karşısında yıkıldı.

Diziyi izleyemeyenler, kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler Çukur 110.bölüm izle yazarak dizinin yayınlanan son bölümünü araştırıyor. Çukur dizisi 110. bölümü izlemek isteyenler Show TV resmi internet sitesi üzerinden, Puhu TV ve Youtube üzerinden izleyebilirler.

Çukur 111.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 111. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ay yapım imzali Çukur dizisi  her pazartesi Show TV 'de saat 20:00 'de yayınlanıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER