Çukur Final Yapacak Ancak Yamaç Koçavalı Devam Edecek!

Çukur hayranlara bomba müjde! Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur bu sezon ekranlara veda edecek. Çukur final yapacak ancak Yamaç Koçavalı'nın hikayesi yeni bir dizi olarak devam edecek! Show Tv yine aynı taktiği uygulayacak. Adını Feriha Koydum dizisinden Emir'in Yolu, Kurtlar Vadisi'nden Kurtlar Vadisi Pusu dizisi taktiği bu sefer Çukur'da uygulanacak.

Çukur Final Yapacak Ancak Yamaç Koçavalı Devam Edecek!

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Necip Memili, Ercan Kesal gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni Çukur dizisinin finaline aylar kaldı. Reyting rekortmeni Çukur'un final kararı dizinin hayranları tarafından anlamsız bulunmuştu. Ancak bu final kararının arkasından meğer bomba bir plan varmış.

Show Tv'nin her bölümünün reyting rekorları kırdığı Çukur dizisi bu sezon final yapacak. 2017 yılında ilk bölümü ekranlara gelen diziye bu zamana kadar ünlü oyuncular girmişti. Çukur dizisi tekrara düşmemek adına 4. sezonunda final kararı almıştı. Ancak bu kararın altında yine önemli bir plan yattığı öğrenildi. Çukur dizisi tekrara düşmemek adına bu zamana kadar bazı oyuncularında değişikliğe gitmişti. 

Yamaç'ın sevgilisini Sena rolü ile ilk olarak Dilan Çiçek Deniz ekranlara gelmişti. Ardından Damla Sönmez diziye Efsun karakteri ile dahil olmuş ve Yamaç'ın yeni aşkı olmuştu.Çukur dizisi tekrara düşmemek adına aldığı final kararının arkasından da yeni bir proje çıktı. 

Çukur dizisinde Yamaç Koçavalı'nın tüm sevdikleri birer birer elinden alınarak yalnız bırakılacak. Yamaç'ın yeni hikayesi de böyle başlayacak. Yamaç Koçavalı'nin yeni hikayesi yeni bir dizi ile ekranlara gelecek ve bu sefer Yamaç Koçavalı intikam için doğacak. 

Show Tv daha önce de bu taktiği Adını Feriha Koydum dizisinde uygulamış ve dizi Emir'in Yolu olarak devam etmişti. Aynı ekilde Kurtlar Vadisi'de Kurtlar Vadisi Pusu olarak devam ettirilmişti. Şimdi ise Çukur'un devamı olarak Yamaç'ın iyeniden doğuş hikayesi ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER