Çukur Çağatay Erdenet ölecek mi? Nejat İşler Çukur'dan ayrılıyor mu? Nejat İşler kimdir?

Çukur'un 113. bölümü ile ekranlara geldi. Çağatay Erdenet öldü mü?Nejat İşler diziye veda mı ediyor? İşte detaylar

Çukur Çağatay Erdenet ölecek mi? Nejat İşler Çukur'dan ayrılıyor mu? Nejat İşler kimdir?

Show TV'nin fenomen dizisi en son 113. bölümü ile ekranlara gelerek yine nefes kesen bir bölüme imza attı. Yayınlandığı her bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran Çukur izleyiciyi yine heyecanlandıran sahne ile bıraktı. 113 bölümü bir haftadır merakla beklenen dizide Çağatay Erdenet'in ölüp ölmediği merak ediliyor. Peki Çağatay Erdenet ölecek mi? Nejat İşler Çukur'a veda mı ediyor?

Çağatay ve Kulkan'ın planlar yaparak Koçovalılar'a bombalı tuzak kurmasının ardından kurtulan Yamaç bunun bedelini ağır ödetmeye karar vermişti.Çağatay'ı saklandığı yerden bulan Yamaç , Çağatay'ın bu zamana kadar yaptıklarının bedelini ödetti.

Çağatay Erdenet öldü mü?

Çukur'un 113. bölümü 25 Ocak Pazartesi ekranlara geldi.  Çağatay Erdenet'in ölüp  ölmediği bu akşam yayınlan bölümle ortaya çıktı. Çağatay Erdenet öldü. Nejat İşler diziye veda etti.  Çukur her pazartesi Show TV'de saat 20:00'de yayınlanıyor.

Nejat İşler kimdir? Nejat İşler hakkında merak edilenler...

Nejat İşler; 28 Şubat 1972 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi'nin  devlet konservatuar bölümünden mezun oldu. (1995). Devlet tiyatrosunda oynama başladı. Daha sonra birçok dizi ve filmlerde yer aldı.

Dizileri:

Gurur, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Gülbeyaz, Aliye, Bıçak Sırtı, İntikam, Parmaklıklar Ardında, Keşanlı Ali Destanı, Kapalı Çarşı, Beyaz Gelincik, Çukur.

Filmleri:

 Eylül Fırtınası, Mustafa Hakkında Herşey, Anlat İstanbul, Çalıntı Gözler, Barda, İstanbul Kırmızısı, Siyah Beyaz, Kaybedenler Kulübü, Çınar Ağacı, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
Behzat Ç. Ankara Yanıyor, Kış Uykusu,  İkimizin Yerine, Yaşamın Kıyısında, Yumurta, Kış Uykusu, Ejder Kaplanı, 2Süper Film Birden, Eylül Fırtınası.

Şu an Çukur dizisinde oynayan Nejat İşler aynı zamanda Blu Tv'de yayınlanan Bir Ercüment Çözer hikayesi " Saygı" dizisinde de oynamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER