Çatı Katı Aşk Yasemin’e teklifler yağıyor! Nilay Deniz hangi projeyi seçti?

Ünlü oyuncu Nilay Deniz'e Çatı Katı Aşk dizisindeki canlandırmasından sonra teklifler yağmaya başladı.

Çatı Katı Aşk Yasemin’e teklifler yağıyor! Nilay Deniz hangi projeyi seçti?

Ünlü oyuncu Nilay Deniz Çatı Katı Aşk isimli dizide Yasemin karakterini canlandırmış ve çok beğenilmişti. 2020 senesini Kanal D ekranlarında Çatı Katı Aşk’ta Furkan Andıç ile başrolleri paylaşarak değerlendirmişti. Yaz aylarında başlayıp izleyicilerin ilgisini çeken dizi toplamda 16 bölüm sürmüş ve final kararı almıştı. Peki Nilay Deniz’in yeni projesi nedir? Aldığı yeni proje teklifleri ve geçtiğimiz sene Erçin Karabulut ile olan 3 yıllık evleliğini sonlandırma kararı ile gündemde olan Nilay Deniz ile ilgili detaylar ve hakkında merak edilenler haberimizde.

Yasemin karakterini canlandırması ile beğeni toplayan Nilay Deniz’e son olarak oynadığı bu proje sonrası üst üste teklifler gittiği öğrenildi. Üstelik bir ay içinde teklif sayısı 7’ye ulaşmıştı. Ünlü oyuncu bu durumda iki dizi projesini reddetti.

Dizi dışında sinema filmi teklifleri de alan oyuncu ise farklı projeler arıyor. Gelen teklifler arasında son dönemde 4 farklı projeyi değerlendiren Nilay Deniz’in yeni projesinin ne olacağı merak konusu.

Hayranları ünlü oyuncunun 2021 yılında hangi proje ile ekrana geleceğini merakla beklerken Deniz projeleri değerlendiriyor.

Oyuncu geçtiğimiz sene 2020’de 3 yıllık evliliğini de sonlandırmıştı. Erçin Karabulut ile yaşadıkları fikir ayrılıkları sonucunda ayrılma kararı alan çift kısa zaman önce boşanmıştı.

Nilay Deniz kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ünlü oyuncu 3 Mayıs 1993 Aydın doğumludur. 27 yaşındadır. Tam ismi Kıymet Nilay olan oyuncu aslen Aydın’lıdır. Babası ile aynı mesleği paylaşan Deniz’in anne isteği ile oyuncu olduğu biliniyor. Aldığı oyunculuk eğitimi sonrası Behzat Ç.’de ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Mankenlik ve modellik de yapmıştır. Daha sonra Ah Neriman, Ateşböceği, Güneşi Beklerken, Aşk Yeniden , 20 Dakika, Mor Menekşeler, Hayata Beş Kala, Dayan Yüreğim ve son olarak da 2020 yılında Çatı Katı Aşk isimli dizide performans sergilemiştir. 2017 senesinde Görüntü Yönetmeni Erçin Karanbulut ile evlenen oyuncu 2020 yılında 3 yıllık evliliğini sonlandırmıştır. Boyu 172 cm olup burcu boğadır. 2015’te Parlayan Yıldızlar Ödülü’nün sahibi olmuştur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nilolovers
Nilolovers - 1 hafta Önce

Bu kadını seviyorum ya ne oynasa bayıla bayıla izliyorum

SIRADAKİ HABER