Caner Berke İle Evlenmek İstediğini Açıkladı

Ekranların en çok izlenilen evlilik programı Esra Erol'da ilginç anlar yaşanırken damat adayı Caner evleneceği kişinin ismini canlı yayında söyledi.

Caner Berke İle Evlenmek İstediğini Açıkladı

Ekranların en çok tartışılan ancak buna rağmen en çok izlenilen evlendirme programlarından birisi Esra Erol sunumu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bunun üzerine ekranların önünde yaşanan çeşitli rezaletler sık sık gündemde tartışma konusu haline gelirken bazı ilginç anlarında yaşandığı izleyicilerin gözünden kaçmıyor. Saha önce evlilik programları ile meşhur olan Caner yine bir evlilik programı ile izleyicilerin karşısına çıkmış ve bu sefer kesin olarak evlenmek istediğini belirtmişti. 

Yaklaşık 5 aydır ekranlarda talipleri ile görüşen ve evlenmek için bazı adımlar atan damat adayının ilişkisi olmamış ve bir yola çıktığı gelin adayları ile yaşadığı sorunlar ile gündeme gelmeye başlamıştı. Damat adayının ne zaman evleneceği merak konusu haline gelirken geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında açıklama yapan damat adayı evlenmek istediği kişiyi rüyasında gördüğünü söyleyerek canlı yayında o kişinin ismini açıkladı. 

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında umre ziyareti gerçekleştireceğini açıklamıştı. Bunun ardından gittiği ziyaret sonrasında tekrar programa dönen damat adayı bol bol dua ettiğini ve bir rüyaya yattığını anlattı. Rüyasında programda yer alan gelin adaylarından Berke'yi gördüğünü ve evlendiklerini anlattı. Kendisi için hayırlı olan gelin adayını bulduğunu açıklarken o sırada yayında bulunmayan gelin adayına ekranların önünde bir çağrı yaptı. Rüyasında gördükten sonra çok etkilendiğini dile getirirken bu konu hakkında kararlı olduğunu dile getirdi. 

YORUM EKLE