Can Yaman’ın Yeni Dizisi Sandokan’ın Konusu Ne, Ne Zaman Yayınlanacak?

Can Yaman, Bay Yanlış dizisinin final yapmasıyla birlikte yeni bir İtalyan dizisine imza attı. Bölüm başına 925 bin lira alacağı öğrenilen dizinin konusu merak ediliyor.

Can Yaman’ın Yeni Dizisi Sandokan’ın Konusu Ne, Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçen yıl Roma ve Yunanistan’a gittiğinde havalimanında yüzlerce hayranı tarafından karşılanan Can Yaman, bu izdihamda güvenlik güvenlileri tarafından korunmuştu ve yakışıklı oyuncunun yabancı ülkelerdeki hayran kitlesinin çokluğu şaşırtmıştı. İtalya’nın önde gelen yapım şirketlerinden biriyle anlaşan Can Yaman, 'Bay Yanlış' dizisinin final yapmasının ardından ekranlara bir İtalyan yapımıyla geri dönecek.

Yakışıklı oyuncunun bölüm başına alacağı ücret herkesi şok etti. Can Yaman’ın 'Sandokan' dizisinden bölüm başına 100 bin Euro yani yaklaşık olarak 925 bin lira alacağı öğrenildi.

ÇEKİMLER 2021 EKİM'DE BAŞLAYACAK

Dünya ve ülke çapında pek çok hayranı olan ünlü oyuncu Can Yaman, Sandokan dizisiyle ekranlara dönüyor. Yeni dizi Sandokan'ın çekimlerinin 2021 yılının Ekim ayında başlayacağı açıklandı. Dizi çekimleri başlamadan önce Can Yaman sıkı bir hazırlık kampına alınacak. 10 bölüm olarak yayınlanacak olan dizinin başrolü Can Yaman olacak. İşte Sandokan dizisi ile ilgili merak edilen detaylar…

SANDOKAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Son dönemlerde yaptığı skandal açıklamalarla gündeme oturan ve Türkiye’deki projeleri iptal olan Can Yaman, bir zamanların kült klasik İtalyan dizisi olan "Sandokan"ın yeniden çekimlerinde yer alacak. Bu dizide 19. yüzyılın sonlarına ait kurgusal bir korsan karakteri canlandıracak olan Can Yaman’ın yeni dizisi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Sandokan dizisinin yeni versiyonunu, İtalyan yapım şirketi olan Lux Vide çekecek.

İtalyan yazar Emilio Salgari tarafından alınan popüler macera romanı Sandokan’dan uyarlanacak olan senaryo daha önce pek çok kez dizi ve film olarak çekilmişti ve hepsi farklı konular üzerinde yoğunlaşmıştı. Sandokan karakterine insan üstü özelliklerin yüklendiği çeşitli yapımlar da çekilmişti. Akla ve mantığa en yatkın olan “Büyük Sandokan” filminde İngiliz Deniz Donanması korsan Sandokan’ın şehrini ablukaya almıştı ve Sandokan’ın ailesini katletmişti. Yaşanan bu olayların ardından Sandokan kendi korsan çetesini kurmuştu ve misilleme yapmak için harekete geçmişti. İngiliz Donanma komutanı Hillock’un yiğeni Mary Ann’i kaçıran Sandokan, bu karakterle aşk yaşamaya başlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER