Can Yaman Diletta Leotta Aşkı Gerçek Mi, Yoksa Bir Anlaşma Mı Yapıldı?

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'nın ABD'li iş adamı ile dudak dudağa görüntülenmesi bazı soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Can Yaman Diletta Leotta Aşkı Gerçek Mi, Yoksa Bir Anlaşma Mı Yapıldı?

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın aldatılması ile ilgili fotoğraflar magazin gündeminde büyük bir yer kapladı. Ünlü isim Yaman'ın İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta’nın ABD'li bir iş adamı ile dudak dudağa görüntülenmesi hem Türkiye'de hem de İtalya basınında büyük bir yer tuttu. İtalya'da oldukça popüler olan ve milyonlarca hayranı bulunan Can Yaman'ın aşk hayatında yaşanan her konu magazin gündeminde konuşulmaya devam ederken oyuncunun sevgilisinin başka biriyle dudak dudağa görüntülenmesi büyük bir yankı uyandırdı. İşte ünlü oyuncu Can Yaman'ın evlenme teklifi ettiği sevgilisi Diletta Leotta’nın başka biriyle dudak dudağa görüntülenmesi hakkında detaylı bilgiler…

Bir süre önce sevgilisine evlenme teklifi edip “Evet” cevabını alan ünlü oyuncu Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta hakkında sürpriz bir fotoğraf iki ülkedeki magazin basınında büyük bir yer kapladı. Ünlü İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ve Can Yaman'ın arasına bir aldatma konusu girdi. İşadamı Ryan Friedkin ile öpüşürken fotoğrafı çekilen Diletta Leotta’nın fotoğrafı magazin gündeminde çok konuşulanlar arasına girdi.

Her iki ülke basınında da büyük bir yer kaplayan bu fotoğraflar bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi ve ikilinin gerçek bir aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu. Ünlü oyuncu Can Yaman'ın hayranları oyuncunun gerçekten aldatılıp aldatılmadığını merak edip araştırmaya başladı ve akıllarda soru işareti oluştu. Türk basınında ünlü oyuncu Can Yaman ve İtalyan ünlü spor spikeri Diletta Leotta arasında geçen aşkın reklam amaçlı olduğunu yönelik bazı değerlendirmeler yapıldı ve bu konu hakkında yorumlar paylaşıldı. Ünlü oyuncu Can Yaman'ın ise her iki ülkenin magazin basınında büyük bir yer kaplayan bu fotoğraflar ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmadığı biliniyor. Ünlü oyuncunun hayranları ise evlenme teklifi ettiği sevgilisinin başka biriyle dudak dudağa olduğu fotoğraflar ile ilgili bir açıklama yapmasını merak içerisinde bekliyor ve gerçekleri öğrenmek istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER