Camdaki Kız Hakkında Endişeler Büyüyor

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Camdaki Kız'ın ilk bölüm tarihi değiştirildi ve dizi hakkında seyircilerin kaygıları artmaya başladı.

Camdaki Kız Hakkında Endişeler Büyüyor

Camdaki Kız isimli televizyon dizisi projesi, Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacağı bilgisini vermişti. 1 Nisan 2021 tarihinde ilk bölümünü yayınlayacağını duyuran diziden yeni bir karar geldi. 1 Nisan olarak açıklama yapılan ilk yayın tarihi, 8 Nisan gününe ertelendi. Yapılan bu değişiklik sonrasında Camdaki Kız'ın yeni bölümü ile ilgili ön tanıtım videosunun yenisi paylaşıldı. Paylaşılan ön tanıtım videosunda etkileyici bir hikayenin seyircilerle buluşmak üzere olduğu anlaşıldı ve aynı zamanda dizinin OGM Pictures yapımı olarak yayın hayatına başlayacağı duyuruldu.

Camdaki Kız dizisi yine Dr. Gülseren Budayıcıoğlu nun kitabından uyarlanmış olan bir proje. Tıpkı Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi. Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan bir dizi olacak olan Camdaki Kız, kardeş dizileri ile birlikte 4. olarak ekranlara gelecek. İddialı projenin başrollerinde ise Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu rol alacak. Heyecanla beklenen Camdaki Kız seyircileri oldukça etkisi altına alacak.

Ancak kulis bilgilerine göre 8 Nisan tarihinde ilk bölümünü yayınlayacak olan Kanal D dizisi hakkında 2 büyük endişe oldu haberi öğrenildi. Bu endişelerden birincisi Camdaki Kız’ın ekranlara geleceği gün ile ilgili olarak açıklandı. Yayın gününde Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gibi 2 güçlü projenin de bulunması yapımcıların kafasına karıştırdı. Aynı zamanda bu dizilerin yanına Bir Zamanlar Kıbrıs gibi iddialı bir projenin de eklenecek olması seyircileri zor durumda bırakıyor. Bu durumda Kanal D ekranlarında 8 Nisan tarihinde başlayacak olan iddialı dizinin 3 büyük rakibi oldu ve Perşembe gününde çok iyi reytingler almasının kolay bir durum olmadığı yorumu yapıldı. Ancak dizinin senaryosu ve oyuncuların performansları ile birlikte Camdaki Kız bir sürpriz yapabilir ve elbette birincilikler alabilir.

Bunun yanı sıra ekranlara gelmesi için hazırlıklar yapılan dizi ile ilgili olan bir diğer kaygının da hikayenin kitabı uygun şekilde olup olmayacağı konusu oldu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isme sahip olan kitabından uyarlanan dizinin, okurlar tarafından kitaba uygun bir şekilde çekilmesi isteniyor. Ancak yapımın ise nasıl bir karar aldığı henüz öğrenilemedi. Bu nedenle Camdaki Kız’ın kitaptaki yazılanlara sadık bir şekilde ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu oldu ve bu sorunun cevabı dizi ekranlara geldiği gün ve ilerleyen tarihlerde belli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER