Çağla Şikel'den Şok Alişan Açıklaması

Bir defile sonrasında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan güzel sunucu ve manken Çağla Şikel partneri Alişan hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Çağla Şikel'den Şok Alişan Açıklaması

Güzel sunucu ve manken Çağla Şikel boşandıktan sonra adı çeşitli isimlerle anılmış ancak her defasında evlilik gibi bir niyetinin olmadığını dile getirmişti. Alişan ise yıllardır bekar hayatı yaşadığı için müzmin bekar olarak magazin gündeminde isminden söz ettirirken geçtiğimiz aylarda Alişan Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği bir resepsiyona katılmıştı. Bu resepsiyonda 6 ay içerisinde evleneceğinin sözünü vermiş ancak sürenin dolmasına çok kısa bir zaman kalmışken bu konuda bir adayın dahi olmaması son zamanlarda en çok konuşulan konular arasında yer almıştı. 

Yıllardan bu yana yakın arkadaş oldukları bilinen, birlikte oldukça fazla zaman geçiren ve bunun ardından partner olarak iş hayatında da birlikte çalışan ikilinin birlikte iyi bir evlilik yapabilecekleri iddia edilmişti. Bu konu hakkında geçtiğimiz günlerde ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan'a bir soru sorulmuş ve Çağla Şikel ile evlilik fikri sorulmuştu. Bunun ardından Alişan oldukça ilginç bir yanıt vermişti. Bu açıklamalarda Alişan 'Ben Çağla'yı askerlik arkadaşım gibi görüyorum' ifadelerini kullanmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde bir modacının defilesine katılan ünlü manken Çağla Şikel çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Alişan'ın evlilik iddiası hakkında 'Alişan yeni yılın il düğününü yapacak' ifadelerini kullanarak kafaları karıştırdı. Bunun ardından Alişan ile evlilik iddiaları sorulduğu zaman 'Ben Alişan'ı erkek olarak görmüyorum' ifadelerini kullanması dikkat çekerken bu duruma arkadaşının vereceği tepki merak konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 22:11
YORUM EKLE