Burcu Binici'den Merve Özbey'e şok sözler !

Geçtiğimiz günlerde 2,5 yıldır aşk yaşadığı nişanlısı Murat Binici’nin ihanetiyle büyük bir şok yaşayan güzel şarkıcı Merve Özbey imaj değişikliğine giderek dikkatleri üzerine çekmişti.

Burcu Binici'den Merve Özbey'e şok sözler !

Geçtiğimiz günlerde 2.5 yıllık aşk yaşadığı nişanlısı Murat Binici’nin ihanetiyle neye uğradığını şaşıran güzel şarkıcı Merve Özbey ayrılık sonrası imaj değişikliğine gitti ve sahneye yeni imajıyla çıktı.Ayrılık sonrası imaj değişikliğine giden Merve  Özbey'e yeni imajının sorulması üzerine Özbey ; “Saçlarımın rengini açtık. Biliyorsunuz bunlar kadınsal hareketler” ifadelerini kullanmıştı.

Ayrılık ile ilgili sorulara da cevap veren Merve Özbey ; "  “Kader var, kaderin yolları var. Evet evliliği hak eden bir ilişkiydi ama olmayınca olmuyor” itiraflarında bulunmuştu.

İhanet sözlerinin Merve Özbey'e sorulması üzerine sessizliğini koruyan Özbey , üzerine gözler Burcu Binici’ye çevrildi.Binici ''Çıkan haberler doğru değil görüldü diye bir şey söz konusu değil bu iddialar çok çirkin. Bu haberi yazan kişiyle mahkemede hesaplaşacağım'' dedi.

Hakkında çıkan haberler ile ilgili konuşan Burcu Binici ; "Benim reklama ihtiyacım yok ben oyuncuyum oyunculuk yapıyorum reklama ihtiyacı olan insanlar olayı varmış gibi gösteriyor''  diyerek Merve Özbey'i işaret etti.

YORUM EKLE