Burak Özçivit Fahriye Evcen Çiftinin Balayı Gerginliği

Bir süredir birlikte olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ikilisinin arasında son zamanlarda balayı yüzünden gerginliğin yaşandığı iddia edildi.

Burak Özçivit Fahriye Evcen Çiftinin Balayı Gerginliği

Güzel oyuncu Fahriye Evcen ile yakışıklı oyuncu Burak Özçivit iki yıl önce bir film projesinde yer almışlar ardından ikili arasında aşk iddiaları ortaya atılmaya başlanmıştı. Bu iddiaların ortaya atılmasından sonra ikilinin uzun zaman boyunca aralarında oluşan aşk ilişkisini saklamaya çalışmaları dikkat çekmiş ancak sonrasında birlikte katıldıkları bir gala gecesinde el ele görüntü veren ikilinin aşk iddialarını kabul ettiği görüldü. Magazin dünyasının en çok konuşulan ve en çok yakıştırılan çiftleri arasında yer aldıkları biliniyor. 

İki yıldır birlikte olan çiftin artık evlilik planlamaları yaptığı öğrenildi. Geçtiğimiz ay sevgilisinin doğum gününde arkadaşları ve ailelerinin içerisinde sevgilisine evlenme teklifi eden yakışıklı oyuncu evet yanıtını almıştı. İkilinin bu kararın ardından evlilik hazırlıklarına başladıkları belirtildi. Yaz aylarında dizilerin tatile girmesi sonrasında merakla beklenen düğünün gerçekleşmesi ve ikilinin nikah masasına oturması bekleniyor. 

Aşklarını dolu dizgin bir şekilde yaşayan ikilinin son dönemlerde balayı planları sebebiyle aralarının gergin olduğu ve ilişkilerinde bir krizin çıktığı iddia edildi. İddialara göre güzel oyuncunun balayını Maldivler'de yapmak istediği bunun üzerine sevgilisinin ise bölgede bulunan ve sevgilisinin hayali olan otelleri araştırmaya başladığı belirlendi. Ancak günlük standart oda fiyatının 15 bn liradan başladığını duyan yakışıklı oyuncu sevgilisini bu balayı fikrinden vazgeçirmeye çalıştığı yönündeki haberler ile gündeme gelmeye başladı. İkili arasında bu yüzden bir gerginliği yaşandığı belirlendi. 

YORUM EKLE