Birce Akalay Eski Eşle Yan Yana Gelmek İstemedi

Geleceğe ışık tut projesi için daha önce kamera karşısına geçmiş olan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu yan yana gelmek istemedi.

Birce Akalay Eski Eşle Yan Yana Gelmek İstemedi

Son zamanlarda özel hayatları ile sık sık gündeme gelen ve iki yıllık evliliklerini ihanet iddialarının ortaya çıkması sonucunda bitiren Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu boşanmanın ardından çok merak edilmesine rağmen herhangi bir açıklama yapmadıkları için hala en çok merak edilen ayrılıklar arasında yer almaya başladılar. Daha önce birlikte bir film projesinde yer alan ikili o dönemde bir sosyal sorumluluk projesi için kameralara poz vermişlerdi. 

Geleceğe ışık tut isimli proje ile birlikte okumaya ve yardıma muhtaç olan çocuklara çeşitli yardımların götürülmesi için bir anlamda maddi bir desteğin sağlanacağı fotoğraf sergisinin açılmasına karar verildi. geçtiğimiz akşam serginin açılışının gerçekleştiği açıklandı. Çeşitli ünlü isimlerin fotoğraflarının yer aldığı sergide tüm konukların hazır olması ve serginin kalabalık olması dikkat çekti. 

Ancak fotoğraf sergisinde eski karı kocanın fotoğrafları en çok dikkat çeken ayrıntılar arasında yer almaya başladı. Bunun ardından geceye Sarp Levendoğlu'nun davet edilmediği öğrenilirken davet edilen Birce Akalay'ın ise yoğun set ortamını bahane ederek geceye katılmadıkları ortaya çıktı. Ancak gecenin düzenlenmesinden önce proje sahipleri ve sergi düzenleyicileri ile bir telefon görüşmesi yapan Birce Akalay eski eşi ile olan fotoğraflarının yan yana koyulmamasını özellikle rica etti. Bunun ardından ikilinin fotoğrafları birbirlerinden en uzak köşelere konuldu. 

YORUM EKLE