Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Yeni Dizisine Başlıyor! Hülya Avşar ile Oynayacak!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı Uğur Güneş yeni dizisine başlıyor. Uğur Güneş yeni dizisinde Hülya Avşar ve Deniz Çakır ile birlikte başrol oynayacak. Uğur Güneş yeni dizisi Kanunsuz Topraklar hangi kanalda ne zaman başlıyor?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Yeni Dizisine Başlıyor! Hülya Avşar ile Oynayacak!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Uğur Güneş yeni dizisine başlıyor. ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden geçtiğimiz bölüm Yılmaz karakteri ayrılmıştı. Uğur Güneş diziden yeni bir proje için ayrılmıştı. 

Uğur Güneş'in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar başlıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinde Uğur Güneş, Hülya Avşar ve Deniz Çakır ile birlikte başrol oynayacak. Kanunsuz Topraklar dizisinin konusu ne merak edildi.

Uğur Güneş'in yeni dizisi Kanunsuz Topraklar FOX TV'de yayınlanacak. Kanunsuz Topraklar dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenecek. Dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazdı. Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturuyor. Kanunsuz Topraklar dizisinde Uğur Güneş, Deniz Çakır ve Hülya Avşar ile birlikte yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER