Bir Zamanlar Çukurova Ümit ve Fikret'in amacı ne? Fikret, Adnan Yaman'ın oğlu mu?

Çukurova'ya gelen Ümit aslında Fikret'in sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Peki Fikret ve Ümit'in amacı ne? Yoksa Fikret Adnan Yaman'ın oğlu mu?

Bir Zamanlar Çukurova Ümit ve Fikret'in amacı ne? Fikret, Adnan Yaman'ın oğlu mu?

ATV ekranlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Her ne kadar bu sezon çok fazla ayrılıklar yaşansa da dizi zirveyi kimseye kaptırmıyor. Vahide Perçin'in dizinin kadrosundan ayrılmasından sonra Uğur Güneş'te diziden ayrıldı.Esra Dermancıoğlu'da bir kaç bölüm sonra diziye veda edecek. 

Dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ederken kadroya yeni dahil olan isim tamamen gidişatı değiştirecek. Hande Soral Ümit karakteri ile Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil oldu. Ümit aslında Çukurova'ya hiç yabancı değil bir plan dahilinde geldi. Yayınlanan son bölümde yaşanılanlar izleyiciyi şok ederek ekran başına kilitledi. Müjgan başhekimlik kadrosuna atanmayı beklerken yeni başhekimin Ümit olduğunu öğrenerek ilk şokunu yaşadı fakat asıl şok Ümit'in sevgilisinin Fikret olmasıydı. Müjgan'ın gönlü Fikret için atıp hayaller içerisindeyken Fikret'in tek bir amacı var oda intikam.

Züleyha, Hünkar Yaman'ın yerini aldı. Hanımağa olan Züleyha artık işlerin başına geçti. Fikret'in amacının annesinin intikamını almak olduğu sonunda anlaşıldı. Ümit ile beraber iş birliği içerisinde olup Yamanlar'dan intikam alacak. Peki Fikret ,Adnan Yaman'ın oğlu mu? 

Ümit, Çukurova'ya girerken arabası arızalanmış arabanın başında beklerken tam o esnada Demir'in ordan geçiyordu. Ümit'i gören Demir yardımına koştu. Demir bu ilk tanışmadan ise oldukça etkilendi. Fikret'in amacı Yamanlar'dan intikam almak ve Ümit'te ona yardım edecek. İlk işleri Ümit'in Demir'i kendisine aşık etmesi olacak. Fikret ve Ümit aşklarını herkesden saklayarak planlar içerisinde oyunlarını oynayacaklar. Demir Yaman'ı zor günler bekliyor. Fikret'in Adnan Yaman'ın olma ihtimali ile yüksek gibi duruyor. Demir ile kardeş çıkabilirler. Bunuda ilerleyen bölümlerde hep beraber göreceğiz.

Tims&B Productions imzalı, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan'ın birlikte kaleme aldıkları Bir Zamanlar Çukurova her perşembe saat 20:00'de ATV'de yayınlanıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER