Bir Zamanlar Çukurova Şok Ayrılık! Behice Esra Dermancıoğlu Diziden Ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Behice'si Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor! Behice 85. bölümde diziye veda edecek!

Bir Zamanlar Çukurova Şok Ayrılık! Behice Esra Dermancıoğlu Diziden Ayrılıyor!

Atv'nin Perşembe akşamları reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bir ayrılık daha! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılıklar bitmiyor. Diziden önce Hünkar Hanım karakterine hayat veren Vahide Perçin ardından Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş diziden ayrılmıştı. Diziden daha sonra ise Ali Rahmet Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışık'ın ayrılacağı öğrenilmişti. Diziden bir bomba isim daha ayrılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılık üzerine ayrılık! Seyirci şaşkın! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önce başrol oyuncuları ayrılmıştı. Diziden bir önemli oyuncu daha ayrılıyor. Dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 85. bölümünde Behice'nin çevirdiği tüm oyunlar ve cinayetler ortaya çıkacak. Behice'nin bu şekilde diziye veda edeceği öğrenildi.Son olarak Gaffur'un Behice'nin Hünkar Yaman'ı öldürdüğünü öğrenmesi ve daha sonra o belgeleri Behice'ye vermesi ve Demir'e söylememesi seyirci tarafından zorlama ve saçma bulunmuştu. Bu eleştiriler doğrultusunda gelen ayrılık haberi, senaristler sorunu Behice gördü anlaşılan diye yorumlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER