Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hande Soral dizide!

Bir Zamanlar Çukurava 79.bölümü ile ekranlara geldi. Peki 79. bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar..

Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hande Soral dizide!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi 7 Ocak Perşembe günü 79. bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan son bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitleyen 79. bölümde neler yaşandığı haberimizin devamında yer alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 79.bölümde neler oldu?

 Züleyha ve Yılmaz yine kavuşamadı. Her türlü zorluklarla mücadele eden birbirinden asla vazgeçmeyen aşıklar tam her şey yoluna girdi derken bu sefer onları ölüm ayırdı. Yılmaz trafik kazası geçirerek uçurumdan yuvarlandı ve hayatını kaybetti. Yanında Züleyha'da vardı. Yılmaz çocuğunun hastanede olduğunu öğrenince hızla hastaneye yetişmeye çalışırken kaza yaptı. Uçurumdan yuvarlanan Yılmaz'a ise Demir yardım edip hastaneye götürdü. Fakat Yılmaz öldü. Yılmaz karakterinin ölmesi ve Züleyha'nın feryatları izleyiciyi yasa boğdu. Tüm Çukurova Yılmaz'a dua edip iyileşmesini beklerken ölüm haberi ile sarsıldı. Cenaze töreninde yaşanılanlara ise yürek dayanmadı. Demir 'in  Züleyha'nın yanında olması ise dikkatleri çekti.

Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş senaryo gereği ölerek dizinin kadrosundan ayrıldı. Böylelikle Züleyha ve Yılmaz'ı ölüm ayırmış oldu.  Diziye damga vuran sahne ise Züleyha ve Fekeli'nin cenazedeki feryatları oldu. Aynı zamanda Demir'de Yılmaz'ın ölümüne üzüldü. Demir, Yılmaz ile ölmeden önce vedalaşabildiği için vicdanı rahattır. Demir, Züleyha'ya destek olacaktır.

Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova'da!

Bir Zamanlar Çukurova'ya başarılı oyuncu Hande Soral dahil oldu. Hande Soral Ümit karakterine can verecek. Çukurova'ya  yeni gelen Ümit'in arabası arızalanınca Demir ile tanışacaktır.  Demir Ümit'e yardım edecek ve ilk tanışmaları böyle başlayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 80.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 80.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Tims&B Productions imzalı, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan'ın birlikte kaleme aldıkları Bir Zamanlar Çukurova her perşembe saat 20:00'de ATV'de yayınlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER