Bayaz Canlı Yayında İrem Derice'ye Silikonu'nun Fiyatını Sorunca Bakın Ne Oldu!

Beyaz Show'un bu haftaki konuklarından biri olan ünlü sanatçı İrem Derice'ye sorduğu soru gündeme bomba gibi düştü Canlı Yayında İrem Derice'ye Silikonunun Fiyatını Sorunca Herkes Buz Kesti

Bayaz Canlı Yayında İrem Derice'ye Silikonu'nun Fiyatını Sorunca Bakın Ne Oldu!

Kanal D'nin en çok izlenen Programlarından Beyaz Show'un bu haftaki konuklşarından Biride Ünlü Sanatçı İrem Dericey'di Canlı Yayında Ünlü Sanatçı İrem Derice'ye Silikonlarının Fiyatını Sorunca Herkes Şoka Uğradı İrem Derice Şaşkın Bakışlarla Bakın Ne Söyledi.

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz ay meslektaşı Gülşen'in doğum yaptığı hastanede bir operasyon geçirip göğüslerini büyütmüştü.

Kanal D ekranlarında dün akşam yayınlanan 'Beyaz Show'a konuk olan İrem Derici, bir izleyicinin yönelttiği "Silikonlar kaça malyaptırdın?" sorusu karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Verdiği dobra cevaplarla tanınan ünlü popçu, olayı geçiştirmek yerine, "Bende bir sıkıntı yok. Bunları konuşabilirim, biliyorsun beni" cevabını verdi. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk, "Sen zaten her şeyi dobra dobra anlattığın için konunun tadı kaçıyor" şeklinde espri yaptı.

YORUM EKLE