Barış Kılıç Sadakatsiz Dizisi İçin Açıklama ! Yasak Elma'dan Sadakatsiz'e Geçti Mi?

Yasak Elma dizisinden ayrılan oyuncu Barış Kılıç, Sadakatsiz dizisinin kadrosunda katıldığına dair çıkan haberler için neler dedi? Yasak Elma'ya döneceğine dair iddiaları net bir şekilde yalanlayan Barış Kılıç, Sadakatsiz dizisinin kadrosuna katıldığına dair neler dedi?

Barış Kılıç Sadakatsiz Dizisi İçin Açıklama ! Yasak Elma'dan Sadakatsiz'e Geçti Mi?

Yasak Elma dizisinde Kaya karakterini canlandıran ve Ender ile yaşadığı aşk ile seyircinin gönlünde taht kuran Barış Kılıç'ın Sadakatsiz dizisinin kadrosuna katıldığında dair haberler çıkmıştı. Daha önce Yasak Elma'ya yeniden döneceğine dair yalanlama yayınlayan Barış Kılıç, Sadakatsiz iddialarına dair neler dedi?

Yasak Elma dizisinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, Sdakatsiz dizisine transfer olmuştu. Neslihan Yeşilyurt, Kanal D'nin Sadakatsiz dizisine Yasak Elma'dan Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin'i Selçuk karakteri ile almıştı. Geçtiğimiz günler de Sadakatsiz dizisinin setine Yasak Elma'dan yakın dostları Şevval Sam ve Eda Ece gelmişti.

Neslihan Yeşilyurt'un Sadakatsiz dizisine bir başka Yasak Elma oyuncusunu transfer ettiği iddia edilmişti. Yasak Elma'nın Kaya'sı Barış Kılıç'ın Sdakatsiz dizisinde Bahar karakteri ile ilişkili bir ro ile gireceği yazılmıştı.

Barış Kılıç bu iddialar için hala bir açıklama yapmadı. Yasak Elma dizisine döneceğine dair iddiaları net bir şekilde yalanlayan bir paylaşım yapan Barış Kılıç'ın bu konu ile ilgili sessiz kalması iddiaları güçlendirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER