Banu Alkan'ın Sevgilisi Öğrenciymiş!

Banu Alkan katıldığı programda yapmış olduğu genç sevgili açıklamaları ile bir anda gündemin ilk sırasına yerleşti.

Banu Alkan'ın Sevgilisi Öğrenciymiş!

Bir zamanların en popüler isimlerinden olan Banu Alkan uzun bir süredir kameralardan uzak bir hayat yaşıyordu. Ünlü sanatçının yapmış olduğu açıklamalar ve hareketler her dönem olay haline gelirken bu sefer bir magazin tartışma programına katılması yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Bir dönemin en güzel kadınlarından birisi olan Banu Alkan ilerleyen yaşına rağmen son derece güzel ve eğlenceli halleri ile dikkat çekti. 

Renkli Sayfalar Programına konuk olan ünlü sanatçı özel hayatına ve iş hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Sevgilisi olup olmadığı sorusu karşısında ise biraz düşünen ünlü sanatçı üzerine biraz gidildiği zaman tüm gerçekleri anlattı. 

Yapmış olduğu açıklamalarda çok ısrar edilince hayatında bir süredir birisinin olduğunu anlattı. Ancak sevgilisinin burada değil yurt dışında yaşadığını ve belirli zamanlarda görüşebildiklerini dile getirmesi ise dikkat çekti. Sevgilisinin yurt dışında üniversite okuduğunu ve 31 yaşında olduğunu dile getirirken ekran başındakiler kadar program sunucuları da bu durum karşısında çok şaşırdılar. Erkek arkadaşı ile arasında çok az bir yaş farkının olduğunu söyleyen ünlü sanatçı dikkatleri üzerine çekti. Merak edilen erkek arkadaşı ısrarla sorulduğu zaman 31 yaşındaki sevgilisinin fotoğrafını canlı yayında gösterdi. 6 aydır birlikte olduklarını ve evlenmek istediklerini dile getiren ünlü şarkıcı çok mutlu olduğunu dile getirdi. 

YORUM EKLE