Babam Çok Değişti Dizisi Oyuncuları ve Dizinin Eski İsmi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Babam Çok Değişti dizisi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Eski ismini geride bırakan Kanal D dizisi yayın hayatına artık Babam Çok Değişti ismiyle devam edecek. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu da izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Babam Çok Değişti Dizisi Oyuncuları ve Dizinin Eski İsmi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Babam Çok Değişti isilmli yeni dizi 7 Ocak tarihinde beşinci bölümle ekranlara geliyor. Dizi, geçtiğimiz günlerde eski ismiyle ekranlara geliyordu. İyi Aile Babası dizisi artık Kanal D ekranlarında Babam Çok Değişti ismiyle yayınlanacak. Hal böyle olunca izleyiciler dizinin ismi neden değişti sorusunu araştırmaya başladı.

İYİ AİLE BABASI İSMİ NEDEN DEĞİŞTİ?

İlk dört bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanan İyi Aile Babası, usta oyuncu kadrosuna rağmen reytinglerde istenen başarıyı elde edemedi. Dizinin senaristi Erdal Şahin'in değiştirilmesine karar verildi ve yerine Birol Güven getirildi. Dizinin senaristinin değiştirilmesiyle birlikte ismi de değişti. İyi Aile Babası dizisi artık Kanal D ekranlarında Babam Çok Değişti ismsiyle yayınlanacak.

Çocuklar Duymasın, Seksenler gibi dizilerin ünlü yazarı Birol Güven önümüzdeki günlerde Babam Çok Değişti dizisini kaleme alacak. Birol Güven değişikliğiyle birlikte dizinin reytinglerinde ciddi bir artış bekleniyor. Dizi oyuncuları da katıldıkları bir televizyon programında komedinin önümüzdeki bölümlerde daha da artacağını belirtmişti. Babam Çok Değişti isimli yeni dizi 7 Ocak günü 5. bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak.

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ DİZİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncuları ve gerçek isimleri de izleyiciler tarafından merak edilen bir diğer konu arasında yer alıyor. İşte dizinin oyuncu kadrosu ve gerçek isimleri:

Mehmet Ali Pamuk karakterini canlandıran Çağlar Çorumlar

Aslı Pamuk - Şebnem Bozoklu

Arife Pamuk karakterini canlandıran ünlü oyuncu Melek Baykal

Rıfkı Pamuk karakterinin gerçek adı Timur Acar

Damla Pamuk - Ecrin Su Çoban

Yağmur - Eslem Akar

Ayfer - Bahar Süer

Emre Güney- Berke Üsdiken

Birbirinden yetenekli isimlere ev sahipliği yapan Babam Çok Değişti dizisi 7 Ocak tarihinde yeni ismiyle izleyici karşısına çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER