Azizler Filmi Konusu Ne, Oyuncuları Kim, Nerede Çekildi? Azizler Filmi İzle

Haluk Bilginer ve Engin Günaydın'ın boşrollerinde olduğu Netflix Orijinal Filmi olan Azizler, bugün itibariyle Netflix'te yayınlandı. Azizler filminin oyuncuları, konusu merak edildi.

Azizler Filmi Konusu Ne, Oyuncuları Kim, Nerede Çekildi? Azizler Filmi İzle

Engin Günaydın ve Haluk Bilginer’in başrollerini paylaştığı Azizler filmi Netflix’te bugün itibariyle gösterime başladı. Berkun Oya tarafından yazılan ve Taylan Biraderler'in yönetmenliğini yaptığı Azizler filminin konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi gibi sorular arama motorlarında aranmaya başladı. İşte Azizler filmi ile ilgili merak edilen tüm detaylar…

Dijital yayın platformu Netflix’te bugün itibariyle gösterime giren Azizler filminin tüm hakları Netflix tarafından alındı ve “Netflix Orijinal Filmi” etiketiyle yayına sunuldu. 1 saat 36 dakika sürecek olan filmle ilgili detaylar merak ediliyor.

AZİZLER FİLMİ YÖNETMENİ VE SENARİSTİ KİM?

Son zamanların ses getiren dizisi “Bir Başkadır”ın yönetmenliğini yapan Berkun Oya, Netflix’in yeni Türk filmi Azizler’in senaristliğini yaptı. Dizinin yönetmenliğini ise Taylan Biraderler olarak bilinen Durul Taylan ve Yağmur Taylan üstlendi.

Taylan Biraderler geçmişte "Muhteşem Yüzyıl" ve "Vatanım Sensin" gibi yerli dizilerin yönetmenliğini yapmıştı. Taylan Biraderler son olarak 2009 yılında “Vavien” adında bir film çekmişti ve büyük beğeni toplamıştı. Azizler filmi ise, Taylan Biladerler’in uzun bir aradan sonra çektikleri ilk film oldu.

Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir gibi isimlerin başrolleri paylaştığı bu filmin konusu seyirciler tarafından merak ediliyor.

AZİZLER FİLMİNİN KONUSU NE?

Senaryosu “Bir Başkadır” ve “Masum” dizilerinin yönetmeni Berkun Oya tarafından yazılan Azizler filminin konusu oldukça ilgi çekici.

Aziz, artık gençlik yıllarının sonlarına gelmiştir ve hayatından memnun değildir. Sevmediği bir işte yıllarca çalışan Aziz, mesleki açıdan gençliğinde kendisi için kurduğu hayallerinden oldukça uzak kalmıştır. 4 yıldır Burcu adındaki karakterle bir ilişkisi olan Aziz, ilişkisini bitirmesi gerektiğini farkına varır. Gün geçtikçe özgürleşmeye, kendisiyle vakit geçirmeye ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunu fark etmiştir. Tam da en çaresiz anında karşısına bir fırsat çıkan Aziz’in tehlikeli bir yalan söyleyip bu yalanı devam ettirmesi gerekecektir. Aziz, yaptığı şeylerin sonucuna katlanmak zorunda kalacak ve hayatı tamamen değişecektir.

AZİZLER FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Engin Günaydın - Aziz

Haluk Bilginer - Erbil

Binnur Kaya - Kamuran

Öner Erkan - Alp

İrem Sak - Burcu

Fatih Artman

Gülçin Santırcıoğlu

İlker Aksum

Hülya Duyar - Rüya

Göktuğ Yıldırım - Caner

Helin Kandemir

AZİZLER FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yayına girdiği ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan Azizler filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER