Aslışah Alkoçlar kiminle nişanlandı? Aslışah Alkoçlar'ın eski sevgilileri !

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı! İşte çifte dair merak edilenler haberimizde!

Aslışah Alkoçlar kiminle nişanlandı? Aslışah Alkoçlar'ın eski sevgilileri !

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı!

Türk sinemasının dev ismi Hülya Koçyiğit'in ve Selim Soydan'ın torunu Aslışah Alkoçlar evliliğiğe ilk  adımı attı. Sevgilisi Kaan Demirağ ile evlenme kararı alan çift dün gece aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlandı. Geçtiğimiz nisan ayında aşk yaşamaya başlayan Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirbağ bu yaz evlenecekler. İkiliye dair merak edilenler haberimizde!

Aslışah Alkoçlar kimdir?

Aslışah Alkoçlar'ın annesi eski oyuncu Gülşah Alkoçlar babası iş adamı Ender  Alkoçlar'dır. Ablası ise Neslişah Alkoçlar Düzyatan oyuncu Engin Altan Düzyatan ile evlidir.  Aslışah Alkoçlar 1993 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Londra'da ekonomi üzerine  almıştır. 1.73 boyundadır.

Aslışah Alkoçlar'ın eski sevgilileri listesi ise oldukça kabarık!

Sosyetenin gözde ismi Aslışah Alkoçlar Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla bir döneme damga vurmuştur. 4 yıllık ilişkileri evliliğe doğru gittiği için ikili ayrılma kararı almıştı. Daha önce Altuğ Leblebici, Selim Vurgeç, Esat Yontunç, Kasım Garipoğlu, Kerem Tunçeri, Kaan Boyner, Alp Navruz, Ergin Varlıbaş gibi isimlerle aşk yaşamıştır. Bir dönem Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin  ve Can Yaman ile de adı aşk iddialarına karışmıştır. 

Aslışah Alkoçlar küçük yaşlardan itibaren sporla ilgilidir. Babasının otelleri bulunan Aslışah Alkoçlar'da meslek hayatına butik otel işleterek başlamıştır.

Nisan 2020'de Kaan Demirağ ile sevgili olan Aslışah Alkoçlar evliliğe ilk adımı attı! Kaan Demirağ ve Aslışah Alkoçlar dün akşam nişanlandı. Aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanan çiftin düğünü ise bu yaz gerçekleşecek.

Aslışah Akoçlar'ın nişan haberinden sonra nişanlısı vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılmaya başlanmıştır. Kaan Demirağ kimdir,  ne iş yapıyor ? İşte Kaan Demirağ dair merak edilenler!

Kaan Demirağ kimdir?

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile nişanlanan Kaan Demirağ ; 38 yaşındadır. HD Group'un sahibi Demirağlar'ın oğludur. HD İskender, Pidem, HD Döner, Burger House ve Tadım Pizza'nın bulunduğu HD Group'un yöneticisidir. 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER