Asena Caner Cephesinde Sular Durulmuyor

Caner Erkin'den ayrılan Asena Atalay bu sefer oğlunun nafakasını yükseltmek için dava açtı.

Asena Caner Cephesinde Sular Durulmuyor

Ünlü futbolcu Caner Erkin ile eski eşi Asena Atalay evli olduğu dönemlerde magazin gündeminde sık sık yer eden isimler arasında yer almıştı. Bunun ardından ikilinin evliliklerinde sürekli olarak sorunlar yaşadıkları ve ihanet davalarının araya girdiği iddia edilmişti. ancak buna rağmen herhangi bir açıklama yapmayan ikili evliliklerine her seferinde devam etme kararı almışlardı. 

Asena Atalay'ın evliliği süresince eşi Caner Erkin'i defalarca farklı kişiler ile aldattığı öne sürülmüştü. Bunun ardından ünlü futbolcu ve eşi geçtiğimiz kış anlaşmalı bir şekilde boşanmışlardı. Asena Atalay bu süreçte maddi hiç bir beklentisinin olmadığını iddia ederek açıklamalar yapmıştı. Çok geçmeden ünlü futbolcunun oyuncu Şükran Ovalı ile bir aşka yelken açtığı öğrenildi. Bunun ardından ikili bu yılın başında sade bir düğün ile nikah masasına oturdular. 

Asena Atalay evliliğin gerçekleşmesinin ardından ünlü futbolcuya oğlunun sorumluluklarını ve masraflarını yerine getirmediği gerekçesi ile dava açmış ve faizi ile birlikte ödeme almıştı. Ancak bununla durmayıp yeni bir dava açarak yeni bir tazminat davası ile gündeme gelmişti.  Tüm bunların ardından bugün açtığı yeni bir dava sonrasında aylık 10 bin lira olan oğlunun nafaka masraflarının aylık 50 bin liraya çıkarılması için harekete geçerek yıllık 600 bin lira ödeme talep etti. 

YORUM EKLE