Asena Atalay'dan Soyadı Vurgusu!

Son zamanların tartışmalı ismi Asena Atalay magazincilere kendi soyadını kullandığını belirterek özellikle vurgu yaptı.

Asena Atalay'dan Soyadı Vurgusu!

Ünlü futbolcu Caner Erkin'in eski eşi olarak tanınan Asena Atalay son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Evlilikleri boyunca çeşitli skandallar ile anılan ikili 6 yıllık evliliklerini anlaşmalı bir şekilde sonlandırmışlar ve ardından çocukları için her zaman dost kalacaklarını belirtmişlerdi. Ancak boşanmanın ardından kısa bir süre sonra ünlü futbolcunun aşk hayatı ile gündeme gelmesi iddialara göre eski eşin kıskançlık krizlerine girmesine neden olmuştu. 

Caner Erkin boşandıktan kısa bir süre sonra oyuncu Şükran Ovalı ile aşk yaşamaya başlamışlar ve dolu dizgin devam eden aşk sonrasında geçtiğimiz ay ikilinin evlendiği haberlerde yer almıştı. Bu ana kadar sessizliğini koruyan eski eş Asena Atalay oğlu Çınar'ın masrafları ve nafakası için eski eşine bir tazminat davası açmış ancak hemen ardından ünlü futbolcu bu rakamı faizi ile birlikte ödemişti. Ancak çok geçmeden yüklü bir masraf listesi ile ikinci kez dava açması iki eski eş arasında ilişkilerin gerilmesine neden olmuş ve bir savaş başlamıştı. 

Asena Atalay geçtiğimiz günlerde bir arkadaşı ile birlikte Akmerkez'de alışveriş yaparken görüntülendi. Bu sırada dava süreci hakkında herhangi bir açıklama yapmamayı tercih etti. Mağazaları gezen Asena Atalay gazetecilere artık Atalay soyadını kullandığını belirterek özellikle vurgu  yapması dikkat çekti. Sürecin nasıl sonuçlanacağı merak konusu haline geldi. 

YORUM EKLE