Arto'dan Aleyna Tilki'ye İlginç Uyarı

Şarkıcı Arto Demet Akalın ile yakınlaşan Aleyna Tilki'ye uyarıda bulundu.

Arto'dan Aleyna Tilki'ye İlginç Uyarı

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Aleyna Tilki müzik kariyerinde parlamaya devam ediyor. Tartışmalara neden olan açıklamaları ile son zamanlarda çok konuşulurken bir dönem pop müziğin kraliçesi olan Demet Akalın ile de kavga etmişti. sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu göndermeler ile ünlü şarkıcının çok sinirlenmesine neden olmuş ve ardından ikili arasında bir münakaşa başlamıştı. 

Sonrasında Aleyna Tilki bir zeytin dalı uzatarak ikili arasındaki ilişkilerin tekrar eski haline dönmesini sağladı. Kavganın ardından ikili eskisinden de daha iyi olurken Demet Akalın sosyal medya hesabından birlikte bir müzik çalışması yapacaklarına dair açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların ardından sözünü tuttu. 

Geçtiğimiz günlerde Bostancı Gösteri Merkezinde büyük bir konser düzenleyen Demet Akalın sahnenin açılışında Aleyna Tilki'ye yer verdi. Salıncakla sahneye indirdiği güzel şarkıcı Aleyna Tilki sosyal medya hesabından 'Demet Akalın beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi' diyerek memnuniyetini dile getirdi. Bu açıklamaların ardından Demet Akalın ile kavgalı olan ünlü şarkıcı Arto bir açıklama yaparak 'Aleyna Tilki dikkat et. Demet önce salıncakla göklerden indirir sonrada o salıncağı altından çeker. Bunu daha önce tecrübe etmiş olman gerekiyor. Sen zaten parlak ve değerli bir madensin. Dikkat et' ifadelerini kullanması dikkat çekti 

YORUM EKLE