Arda Kural'ın son hali herkesi şok etti! İşte yeni filmi

Geçirdiği rahatsızlık akabinde tedavi sürecini bitiren Arda Kural, yepyeni film projesi ile geliyor. İşte fazla kilolarını veren ve yeni imajıyla saç ektiren oyuncu Arda Kural'ın son hali

Arda Kural'ın son hali herkesi şok etti! İşte yeni filmi

Yerli Leonardo lakaplı oyuncu Arda Kural'dan sevindirici haber geldi. Geçtiğimiz senelerde geçirdiği psikolojik sorunlar sonrasında ekranlara veda eden Arda Kural yepyeni projeler ile ekranda olacak. 2009 senesinde teşhisi konulan psikonevroz rahatsızlığı sonrasında zor günler atlatan Kural'ın hayranlarına müjdeli haber verildi. 

ARDA KURAL'IN YENİ FİLMİ

O günden beri süregelen tdavisinin akabinde  Büyükçekmece sahilde yeni hayatını merhaba diyen Arda Kural'ın ilk işi bıçak altına yatmak oldu. İmaj tazeleyip saç ektirme ameliyatı olan Kural, yepyeni bir proje ile sevenleriyle buluşacak. Rahatsızlığının tedavisinin bittiği şu günlerde hastalığı sırasında aldığı fazla kiloları vermek için harekete geçen Kural, spor salonlarına yöneldi.  Kasım Ayında vizyona girecek olan korku filmi Nefrin'le sinema hayatını geri dönmeye hazırlanıyor. Tuğba Özay ile birlikte başrolü oynayağı korku filmi Nefrin'de herkesin kendisinden korkacağını iddia etti.

NEFRİN İLE GELECEK

Çok özlediği setlere geri dönen Arda Kural'ın yeni film çekimlerine çok kısa bir süre de başlayacağı tüm sevenlerine ulaştı. Emret Komutanım dizisinde rol alan Kural, genç kızların büyük hayranlığını toplamış ve sonrasında 2009 senesi içerisinde geçirdiği psikolojik rahatsızlk sonrasında hç kimse onu tanımamaya başlamıştı. 

AÇIKLADI

Tuğba Özay ile birlikre ro a ldığı korku filminin heyecanını yaşayan oyuncu, "Artık sağlığıma kavuştum. Çok özlediğim film setlerine döndüm. Bu kez de korku filminde oynuyorum. Hayranlarım benden korkacak" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 01:08
YORUM EKLE