Alpaslan Öztürk'ten Ebru Şancı'ya İlginç Yorum

Alpaslan Öztürk ile eşi Ebru Şancı arasında atışmalar sosyal medyadan devam ederken karı kocanın son yorumlaşması ise takipçilerinin dikkatini çekti.

Alpaslan Öztürk'ten Ebru Şancı'ya İlginç Yorum

İki yıl önce futbolcu olan alpaslan Öztürk ile hayatını birleştiren Ebru Şancı evliliğini görkemli bir düğün ile yurt dışında bulunan bir şatoda yapmayı tercih etmişti. Bunun ardından ikilinin evliliklerin sosyal medyadan tatlı atışmaları dikkat çekerken takipçileri tarafından bu anların büyük bir keyifle takip edildiğini dile getirmişlerdi. İlişkilerinde her zaman doğallığa yer veren ikilinin evliliklerinde oldukça mutlu ve eğlenceli bir ortam oluşturduklarını açıklamaları dikkat çekmişti. 

Geçtiğimiz aylarda evlilikleri ikiz kız bebekler ile taçlandıran çiftin annelik ve babalık heyecanlarını da sık sık sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaşmaları dikkat çekerken Ceylin ve Mila ismini verdikleri bebekleri ile zaman geçirmekten dolayı oldukça mutlu olduklarını sık sık dile getirdikleri biliniyor. Geçtiğimiz günlerde bir sabah programına katılan ikili ilişkilerini ve haklarında merak edilen bazı durumları paylaşmışlardı. Bunun üzerine ikilinin arada birbirlerine takılmaları ve tatlı atışmaları oldukça samimi bulunmuştu. 

Ebru Şancı evlilik ve annelik serüveninin yanında shibi olduğu moda evinde de tüm çalışmalar ile kendisinin ilgilendiğini, bu süreçte işleri kesinlikle askıya almadığını dile getirmişti. Geçtiğimiz günlerde moda evinde manken seçimi yapıldığı sırada oldukça alımlı olan genç mankenleri videoya çekerek esprili bir şekilde sosyal medya hesabından paylaştı. Altına ise 'kızlarına dadı olarak hangisini alsam' yorumunu yazdı. Ardından eşinden cevap gecikmedi. Bu durum karşısında 'İnsanı illa yoldan çıkaracaklar. Mağdurum' ifadelerini kullanması dikkat çekti. 

YORUM EKLE