Alp Kırşan Exxen'de Esro Eron ve Alp Kırşan Hangi Programı Sunacak?

Acun Ilıcalı Exxen'e Alp Kırşan ile Esra Eron'u da dahil etti. Alp Kırşan ve Esra Eron Exxen'de 'Sürprizimiz var' programını sunacak.

Alp Kırşan Exxen'de Esro Eron ve Alp Kırşan Hangi Programı Sunacak?

Acun Ilıcalı 1 Ocak'ta başlayacak olan yeni projesi Exxen' transferlerine devam ediyor. Exxen program içerikleri her geçen gün bir yenisiyle açığa çıkıyor. Exxen'de yayınlanacak olan programlara bir yenisi olarak "Sürprizimiz Var" programı eklendi.

Acun eski sunucusu Alp Kırşan'ı Exxen'e dahil etti. Exxen'de Alp Kırşan ve Esra Eron'un sunacağı 'Sürprizimiz Var' programı seyirciyle buluşacak.. Exxen'in Instagram hesabından yapılan paylaşımda, "Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine doAkunacak, bu programda herkes çok mutlu olacak!" ifadeleri ile programın tanıtımı yapıldı.

Acun Ilıcalı Netflix'e rakip olarak kurduğu dijital dizi ve film izleme içeriği olan Exxen için çalışmalara devam ediyor. Acun Ilıcalı uzun yıllardır beraber çalıştığı Alp Kırşan'ı da Exxen'e transfer etti. Alp Kırşan, Esra Eron ile birlikte "Sürprizimiz Var" adlı programı sunacak. 

Esra Eron, Hekimoğlu dizisinde yer alıyordu. Ancak uzunca bir süredir dizide görülmüyordu.Böylelikle Esra Eron'un neden diziden ayrıldığı da açıklanmış oldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER