Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın Dizisine Acun Ilıcalı Bile Tepki Gösterdi! Bu Nasıl Bir Dizi!

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital televizyon programı Exxen dün akşam itibariyle hizmete açıldı. Platformun öne çıkan dizilerinden İşte Bu Benim Masalım'ın başrolünde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven oynuyor. Dizinin birinci bölümü sonrasında Acun Ilıcalı bile dizi hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın Dizisine Acun Ilıcalı Bile Tepki Gösterdi! Bu Nasıl Bir Dizi!

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu olan Exxen, yayın hayatına geçti. Ilıcalı imzası taşıyan bir proje daha izleyiciler ile buluşmak üzere. Exxen’in yeni dizilerinin isimlerinden biri de “İşte Bu Benim Masalım”. Dizinin başrol oyuncuları Aleyna Tilki ve Survivor yarışmasının şampiyonu Cemal Can Canseven. Bir gençlik dizisi olan İşte Bu Benim Masalım izleyicileri çok etkileyecek bir yapım olacak. Başrol oyuncularının birbiriyle olan uyumu ise dikkat çekmekte. Dizinin yönetmenliğini yapan Kıvanç Baruönü yayınlanan fragmanla dizinin takipçilerinden takdir topladı.

Acun Ilıcalı da dizi ile ilgili beğeni dolu cümlelerini ifade etti. O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında yorumlarda bulunan Ilıcalı, Cemal Can’ın  şampiyon olduğunu ve şimdi de Aleyna Tilki ile önemli bir projede buluştuğunu, tüm ekibin diziyi çok beğendiğini ve herkesin izledikten sonra birbirine bakıp bu nasıl bir iş dediğini söyledi. Herkesi tebrik eden Ilıcalı, seyircinin de diziyi çok seveceğini düşündüğünü ifade etti.

Cemal Can Canseven konuşmasında zorlu şartlar altında uzun saatler boyunca her gün çalıştıklarını, bu emeklerinin karşılığını sonra alacaklarını düşündüğünü ve ortaya çıkan işin çok güzel olduğunu söyledi.

 Dizinin yönetmeni ilk fragman yayınlandığında herkese teşekkürlerini sunmuş, ve Instagram hesabından yazdığı açıklamada da rejiden kanala kadar o kadar çok kişinin emeği var ki bu işte emeği olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Müzik ve danslarıyla onlarca kişi günlerce çalıştı ve bunu severek yaptık. Ancak elbette kararı izleyiciler verecek. Hatalarımız var ise affola. Her zaman olduğu gibi tebrikler oyuncularıma eleştiriler ise bana. Biz yaptığımız bu işi çok beğendik. Bu masalı çok sevdik. Yolumuz uzun ve müsaadenizle çalışmaya devam ediyoruz notunu düştü. Yayımlanan fragman hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset notu ile paylaşıldı. İşte Bu Benim Masalım 1 Ocak tarihinde Exxen’de sizlerle birlikte.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER