Akıncı Nergis Kimdir? Büşra Develi Kaç Yaşında Nereli? Büşra Develi Sevgilisi Kim?

ATV'de yayınlanan Akıncı dizisinin Nergis'i Büşra Develi kimdir? Türk süper kahraman Akıncı sevgilisi gazeteci Nergis gerçek adı ne? Büşra Develi kaç yaşında? Büşra Develi sevgilisi kim? ATV Akıncı Nergis gerçek adı ne? Büşra Develi nereli? Büşra Develi ünlü eski sevgilileri kimler? Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız sevgili mi? Büşra Develi rol aldığı yapımlar neler? Büşra Develi bu rolü neden kabul etti? Büşra Develi Akıncı için neler söyledi? Akıncı Nergis hakkında her şey haberimizde..

Akıncı Nergis Kimdir? Büşra Develi Kaç Yaşında Nereli? Büşra Develi Sevgilisi Kim?

ATV'de bu akşam ekranlara gelecek olan Akıncı dizisinin gazeteci Nergis'i ilk bölüm itibariyle merak edildi. Akıncı Nergis Büşra Develi kimdir? Büşra Develi kaç yaşında? Büşra Develi eski sevgilisi kim? Büşra Develi nereli? Büşra Develi sevgilisi kim? Akıncı dizisi Nergis karakteri hakkında her şey haberimizde..

Son olarak Puhu TV'de yayınlanan Fi dizisinde yer alan Büşra Develi, artık ATV ekranlarında Akıncı dizisiyle ekranlara gelecek. Büşra Develi dizide Türk süperkahraman Akıncı dizisinde Akıncı'nın peşinde olan Nergis karakterini canlandıracak. Nergis ile Akıncı arasında ilerleyen bölümlerde beklenildiği üzerine bir aşk yaşanacak. Peki Nergis'i canlandıran Büşra Develi kimdir?  

Büşra Develi, ilk olarak ABD yapımı Pretty Little Liars dizisinin Türkiye uyarlaması Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer almış ve tanınmaya başlamıştı. Büşra Develi daha sonra kendisi gibi oyuncu olan Burak Deniz ile yaşadığı aşk ile sosyal medyada yer almış ikilinin hayran kitlesi oluşmuştu. Büşra Develi biyografisini merak edenlere özet olarak detaylar haberimizde..

Akıncı Nergis Büşra Develi Kimdir?

Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 İzmit doğumlu. Büşra Develi, ilköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşınmış ve öğretim hayatona Antalya'da devam etmiş. Develi daha sonra oyunculuk eğitimi almak için İstanbul'a gelmiş ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümüne girmiş. 

Büşra Develi ilk olarak Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş'ın İncir şarkısına çekilen klipte rol almış. 

Akıncı dizisinin Nergis'i Büşra Develi daha sonra 2015 yılında ABD yapımı Pretty Little Liars dizisinin uyarlaması Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer almış ve Selin karakterini canlandırmıştır. Develi daha sonra Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakterini canlandırmış. Develi'nin en büyük çıkışlarından birisi de Fi dizisnde Bilge karakterini canlandırması olmuştur.

Akıncı Nergis Büşra Develi Rol Aldığı Yapımlar

Ayla

Bitmiş Aşklar Müzesi 

Hadi be Oğlum   

Arada   

Karakomik Filmler 2;

Tatlı Küçük Yalancılar   

Tatlı İntikam   

Mehmed: Bir Cihan Fatihi   

Akıncı       

Fi   

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER