Akıncı Dizisi Nerede Çekildi? Akıncı Dizisi Hangi İlde Çekildi?

Akıncı dizisi nerede çekiliyor? ATV'nin Türk süper kahraman dizisi Akıncı hangi ilde çekildi? Akıncı çekim lokasyonları nereleri? Akıncı Fatih Sultan Mehmet, Akıncı Osmanlı kahramanı mı? Akıncı dizisi hangi türbede çekildi? Akıncı dizisi hangi camilerde çekildi?

Akıncı Dizisi Nerede Çekildi? Akıncı Dizisi Hangi İlde Çekildi?

ATV'nin süperkahraman dizisi Akıncı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Şükrü Özyıldız, Yıldıray Şahinler, Büşra Develi, Tolga Tekin gibi isimlerin başrolde yer aldığı Akıncı dizisi ATV ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara geldi. Akıncı dizisi artık Cuma günleri ATV'de yayınlanmaya başlayacak. Dizi ilk bölümü ile sosyal medyada TT oldu. Peki Akıncı dizis nerede çekildi? 

Akıncı dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Merak uyandıran dizi Akıncı nerede çekildi? Akıncı çekimleri nerelerde gerçekleşiyor merak edildi. Akıncı dizisi konusu ne? Akıncı dizisinde bir Türk kahramanın maceraları anlatıyor. Akıncı ilk bölümünde süper kahraman Akıncı, terör örgütüne silah satılmasını engellemeye çalışıyor. Peki Akıncı dizisi nerede çekiliyor?

Akıncı dizisi hangi semtlerde çekiliyor? Akıncı dizisi çekim mekanları neresi? Fantastik kurgu ve aksiyon dizisi Akıncı İstanbul'un tarihi mekanlarında çekiliyor. 

Akıncı, Osmanlı'dan gelen bir kahraman olarak dizide karşımıza çıkıyor. Akıncı dizisinde Osmanlı tarihini ve İstanbul'u koruyan Akıncı'nıın maceraları konu edinecek. Akıncı dizisinin başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin gibi isimler yer alıyor. Akıncı dizisi İstanbul tarihi mekanlarında çekiliyor. 


Akıncı dizisindeki savaş sahnelerinde göreceğimiz orman sahneleri Beykoz'da çekiliyor.

Akıncı dizisinse dıklıkla İstanbul Boğaz Köprüsü, Beykoz Ormanı, Fatih Sultan Mehmet Han Türbesi, Beykoz plajı gibi mekanlar sıklıkla kullanılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER