Akıncı Dizisi Akıncı Kimdir? Şükrü Özyıldız Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kİm?

ATV'de bu akşam başlayacak olan Türk süper kahraman dizisi Akıncı merak ediliyor. Akıncı gerçek ismi ne? Şükrü Özyıldız Kimdir? Şükrü Özyıldız nereli? Şükrü Özyıldız kaç yaşında? Şükrü Özyıldız sevgilisi kim? Akıncı Konusu ne? Akıncı nerede çekiliyor? Akıncı oyuncuları kimler? Akıncı Şükrü Özyıldız hakkında bilinmeyenler! Portekiz'de kafes dövüşleri, Gemi Mühendisliğinden oyunculuğa süren bir yolculuk..

Akıncı Dizisi Akıncı Kimdir? Şükrü Özyıldız Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kİm?

ATV'de bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Türk süper kahraman dizisi ilk bölümü merakla bekleniyor. Akıncı dizisinin tanıtımı sosyal meyda büyük ilgi çekmişti. ABD yapımlarından görmeye alışık olduğumuz süper kahraman dizisinin Türk imzalısı nasıl olacak merak ediliyor.

ATV ekranlarında Cuma akşamları Türk süperkahraman Akıncı ekranlara gelecek. Akıncı dizisi ilk bölümünde Türk kahraman Akıncı'nın terör örgütlerine yapılan bir silah teslimatına engel olmak isterken izleyeceğiz. Akıncı rolü ile ekranlara Şükrü Özyıldız gelecek. Peki Şükrü Özyıldız kimdir? Şükrü Özyıldız nereli?

Akıncı dizisi ATV ekranlarında Cuma akşamları seyirci ile buluşacak. Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Akıncı terör örgütlerine satılan silah teslimatına baskın yapacak. Akıncı dizisi NTC Medya tarafından, Veli Çelik yönetmeliği ile ekranlara gelecek. Akınıc'nın senaryosunu Hakan Kandal kaleme aldı. Dizide Büşra Develi, Şükrü Özyıldız, Yıldıray Şahinler, ve Tolga Tekin gibi isimler yer alıyor.

Peki Akıncı Şükrü Özyıldız kimdir?

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir'de doğdu. Şükrü Özyıldız'ın annesi Rum, babası ise Trabzoludur. Yakışıklıı oyuncunun kendisinden iki yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Şükrü Özyıldız, üniversite hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümünü ile başlamış ancak bir yıl okuduktan sonra okulu bırakmış ve yeniden sınava girmiştir. Özyıldız daha sonra Ege Üniversitesi İşletme okumaya başlamış sonra da Erasmus ile  Portekiz'e gitmiştir.

Yakışıklı oyuncu Portekiz’de kafes dövüşlerine katılmış. Daha sonra yine yurt dışında oyunculukla ilgili bir workshopa katılan oyuncu, oyunculuk yapmakta karar kılmış. Ülkesine döndüğünde Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almaya karar vermiş.

Şükrü Özyıldız, önce pek çok tiyatro oyununda sonra ise reklamlarda ve dizilerde rol almış.

Ekrana ilk olarak 2011 yılında Derin Sular adlı dizide yer almıştır. Daha sonra sırasıyla Benim Hala Umudum Var, Neva, Şeref Meselisi, Tatlı Küçük Yalancılar, Kış Güneşi gibi dizilerinde yer almıştır. 

Yakışıklı oyuncu son olarak Alice Müzikali'nde Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşmılştır.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ ROL ALDIĞI YAPIMLAR

Neva

Sevimli Tehlikeli

Her Şey Aşktan

Ekşi Elmalar

Cebimdeki Yabancı

Derin Sular

Fatmagül'ün Suçu Ne

Uçurum

Benim Hala Umudum Var

Çalıkuşu Murat

Şeref Meselesi

Tatlı Küçük Yalancılar

Kış Güneşi

Çoban Yıldızı

Nefes Nefese

Jet Sosyete 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER