Akıncı bugün yeni bölüm var mı? Akıncı saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

Akıncı'nın bugün yeni bölümü var mı? Akıncı hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor? İşte bu soruların cevapları haberimizde yer alıyor!

Akıncı bugün yeni bölüm var mı? Akıncı saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Akıncı dizisinin bugün olup olmadığı merak ediliyor. Türkiye Kupası maçları nedeni ile ATV bazı dizilerini bu hafta ekrana getirememişti. Peki her hafta cuma günü yayınlanan Akıncı dizisi bugün var mı? İzleyici tarafından 15 Ocak Cuma Akıncı'nın yeni bölümü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Akıncı yeni bölüm olacak mı, ne zaman yayınlanacak? İşte tüm merak edilenler haberimizde yer alıyor.

 Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin yer aldığı Akıncı dizisinin kadrosunda  Tolga Tekin, Sermet Yeşil, Ayça Erturan, Didem İnselel, Serhan Onat,Yıldıray Şahinler, Müge Boz, Berrak Kuş, Berrin Arısoy, Yılmaz Bayraktar, Atakan Hoşgören ve Deren Talu gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Akıncı dizisi konusu ne?

 Osmanlı tarihinden esinlenerek İstanbul'u korumaya çalışan bir halk kahramanının hikayesinin anlatıldığı dizide Şükrü Özyıldız Modern Süper kahraman Akıncı'yı canlandırıyor. Çekimleri İstanbul'un özellikle tarihi yerlerinde gerçekleşirken, hayali karakter Akıncı bol aksiyonlu ve olağandışı konusu ile merak uyandırıyor.

Dizinin yapımcılığını NTC Medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda Veli Çelik oturuyor ve her cuma ATV ekranlarında  saat 20:00 'de yayınlanıyor.

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Akıncı dizisinin bugün olup olmadığı merak ediliyor. Türkiye Kupası maçları nedeni ile ATV bazı dizilerini bu hafta ekrana getirememişti. Peki her hafta cuma günü yayınlanan Akıncı dizisi bugün var mı? İzleyici tarafından 15 Ocak Cuma Akıncı'nın yeni bölümü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Akıncı yeni bölüm olacak mı, ne zaman yayınlanacak? Bugün maç var mı?

15 Ocak Akıncı'nın yeni bölümü var mı, yok  mu?

Türkiye Kupası maçları nedeni ile bazı diziler bu hafta ekrana gelememişti. Fakat bugün maçlar olmadığından Akıncı'nın bugün yeni bölümü yayınlanacak. Akıncı bugün 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Akıncı dizisi her cuma ATV'de saat 20:00'de yayınlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER