Ajda Pekkan ve Cenk Eren Sevgili Mi? Yeni Yılda Aşk Sürprizi

Ajda Pekkan ve Cenk Eren arasındaki aşk iddiaları gün geçtikçe artıyor. Geçtiğimiz gün sosyal medyada paylaşılan fotoğrafla Eren ve Pekkan'ın yılbaşına birlikte girdiği, sevgili oldukları iddia edildi.

Ajda Pekkan ve Cenk Eren Sevgili Mi? Yeni Yılda Aşk Sürprizi

2021 yılında magazin haberleri hızlı bir başlangıç yaptı. Geçtiğimiz günlerde flaş isimlerin yeni aşk hikayeleri gündeme gelmişti. Bugünlerde konuşulan konu ise Ajda Pekkan ve Cenk Eren'in sevgili oldukları yönünde. Sosyal medya hesaplarında çiftin paylaşılan pozları aşk iddialarını kuvvetlendirir nitelikte. Uzun bir süredir bu iddialar devam ediyordu ancak çift 'sadece arkadaşız' diyerek konuyu geçiştirmişti. Ajda Pekkan ve Cenk Eren'in yeni yıla birlikte girdiği, ilişkilerinin ise mutlu bir şekilde devam ettiği iddia edildi.

AJDA PEKKAN CENK EREN SEVGİLİ Mİ?

Sosyal medyada yer alan fotoğraflar sonrasında magazinseverler Cenk Eren Ajda Pekkan sevgili mi oldu sorusunu yöneltmeye başladı. Çift sadece arkadaşa şeklindeki açıklamalarına devam ederken, aralarında aşk yaşandığı iddiaları gün geçtikçe artıyor. Çift geçtiğimiz yıl Ocak ayında da Cenk Eren'in evinde bir araya gelmiş, Eren sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşmıştı. Selda Bağcan, Cenk Eren ve Ajda Pekkan buluşmasından paylaşılan fotoğrafa 'Biz bu akşam evimde çok kıymetli iki sanatçı dostum ile bir araya geldik' notu düşülmüştü.

Ajda Pekkan Hakkında Bilgiler

Türk müziğinin süperstarı Ajda Pekkan 50 yılı aşkın bir süredir ülkemizde popülerliğini korumaya devam ediyor. Adanalı Tayfur isimli filmle ilk defa Yeşilçam sahnelerinde rol aldı. Kimler geldi kimler geçti, Sana neler edeceğim, palavra palavra gibi şarkılarla Türk halkının kalbinde taht kuran Ajda Pekkan, muhteşem fiziğiyle günümüz şarkıcılarına hala taş çıkartıyor. 2016 yılında The Hollywood Reporter raporuna göre Gösteri Dünyasının En Güçlü 100 Kadını arasında yerini almayı başardı.

Cenk Eren Hakkında Bilgiler

1966 doğumlu Cenk Eren, Ankara'da dünyaya gelmiştir. Lise mezuniyeti sonrasında 1 yıl boyunca dans sanatlarında yer almıştır. Sahne hayatına yine Ankara'da 1985 yılında giriş yapmıştır. 2002 yılında Nükhet Duru ile birlikte Star TV ekranlarında gerçekleştirdiği projeyle birlikte yıldızını parlattı. 1995 yılında başladığı albümlerine en son 2017 Kiraz Mevsimi ile son verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER