Acun Ilıcalı'nın Bu Yıl Yüzü Bir Türlü Gülmedi! Kötü Haberler Üst Üste Geliyor

Acun Ilıcalı için 2021 yılı hiçte iyi başlamadı. Survivor yarışma programı daha yeni başlamasına rağmen diskalifiye ve sakatlıklar üst üste geldi. Sakatlığı bir türlü iyileşmeyen Cemal Hünal bugün diskalifiye olarak adaya veda etti, iki kişinin sakatlığı ise hala devam ediyor.

Acun Ilıcalı'nın Bu Yıl Yüzü Bir Türlü Gülmedi! Kötü Haberler Üst Üste Geliyor

TV8 ekranlarında her yıl reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor, bu sezona birçok olumsuzlukla başladı. 600 bin kişi arasından yapılan seçmelerle 2021 Gönüllüler kadrosu belirlendi. Adaya ayak basalı daha bir ay olmamışken üç kişi ağır sakatlık yaşadı. Belinde yaşadığı sorun bir türlü iyileşmeyen Cemal Hünal diskalifiye olarak adaya veda etmek zorunda kaldı. Acil durum konseyiyle birlikte yapılan duyuru sonrasında Cemal gözyaşlarına hakim olamadı. Acun Ilıcalı'nın bu yıl oluşturduğu kadro sezona sakatlıklarla dolu bir başlangıç yaptı.

2 KİŞİ DAHA DİSKALİFİYE OLABİLİR

Ünlüler takımından Cemal'in diskalifiye olmasının ardından gözler Gönüllüler takımında ağır sakatlık yaşayan iki isme çevrildi. Duygu ve Reşat yaşadıkları ağır sakatlık nedeniyle diskalifiye ihtimali olan diğer iki kişi. Reşat galibiyet sevinci sırasında yaşadığı sakatlık sonucu ayak parmağını kırmış ve diskalifiye riski taşımaktaydı. Doktor Metin Kuş parçalı kırığın iyileşmesinin uzun sürecini belirtti. İyileşme sürecinde takımına arka plandan hizmet veren Reşat biran önce iyileşerek parkura geri dönmek istiyor. Sakatlık yaşayan diğer bir isim ise gönüllüler takımından Duygu oldu. Duygu parkur yarışmasında düşerek belinde ciddi bir sorunla karşı karşıya kalmıştı. Parkur alanında ilk müdahalesi yapılan Duygu ambulansla en yakın hastaneye kaldırıldı. Duygunun da önümüzdeki günlerde diskalifiye ihtimali bulunuyor.

DENGELER DEĞİŞİYOR

Reşat'ın sakatlığıyla birlikte moral motivasyon olarak geri plana düşen gönüllüler takımı uzun bir süredir oyun kaybediyorlardı. Açlık ve zorlu ada koşullarıyla mücade eden gönüllüler takımı başarıya ne kadar yaklaşsalar da bir türlü galibiyet elde edemediler. Geçtiğimiz akşam oynan oyunda ise bu totem bozuldu ve gönüllüler takımı farklı bir galibiyetle ünlüler takımını alt etmeyi başardı. Büyüyü bozmayı başaran gönüllüler takımında ki istek ve arzu dikkatlerden kaçmadı. Savaşçı kimlikleriyle, son günlerde gönüllüler takımı ünlüler takımına göre daha istekli ve hırslı görünüyorlar.

POTADAKİ İSİMLER BELLİ OLDU

Parkuda gösterdiği performanslar sonucunda gönüllüler takımından Hanzade ve Dora potadaki isimler oldu. Ünlüler takımında ise Öykü Çelik adaya veda edecek ilk isim gibi görünüyor. Öte yandan, ünlüler takımına Batuhan arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle potaya girecek diğer isimler arasında gösteriliyor. Batuhan Çağrı ve diğer arkadaşlarıyla sözlü münakaşaya girererek dikkatleri üzerine toplamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER