Acun fena rezil oldu! Exxen ifşalandı!

Yeni dijital platform Exxen'in Blu TV'nin sözleşmesini kopyaladığı kullanıcılar tarafından fark edilerek ortaya çıktı!

Acun fena rezil oldu! Exxen ifşalandı!

 Acun Ilıcalı tarafından kurulan yeni dijital platform Exxen 1 Ocak 2021 tarihi ile açıldı.  Dijital platform sürekli hatalar vererek giriş yapılamadı, giriş yapan üye olamadı, üye olan yayınları izleyemedi , iptal etmek isteyen edemedi.  Üstelik çok fazla reklam olması da kullanıcıları sıktı. Teknik hatası bitmeyen platform eleştri yağmuruna tutuldu. Fakat bir kullanıcı öyle bir şeyi fark etti ki bu kadarı da olmaz dedirtti. Exxen BluTV'nin sözleşmesini kopyalamış. Blu TV'nin sözleşmesini Exxen'e kopyala yapıştır yaparak ve  Blu TV yazan yerleri silerek Exxen'e çevrildiği ortaya çıktı. Sözleşmeyi kopyaladıktan sonra ise köprü bağlantısının silinmediği ve sözleşme üzerindeki link tıklandığında BLU TV 'ye yönlendirdiği ortaya çıktı.

Kullanıcıların fark ettiği Exxen'in Blu TV'nin sözleşmesini birebir kopyalaması durumunun ortaya çıkması ile sorun daha sonra düzeltildi.Fakat  Acun Ilıcalı ise bu konu hakkında açıklama yapmadı.

Acun rezil oldu!

Exxen Blu TV' nin sözleşmesini kopyalamış. BluTV'nin kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ da sosyal medya hesabı İnstagram üzerimden hikaye paylaşıp  "BluTV aman dikkat" yazarak bu durumla dalga geçenlerden oldu.  Kullanıcıların fark ettiği Exxen'in  Blu TV' nin sözleşmesini kopyalaması durumu gündeme bomba gibi düşerek sosyal medya platformu twitter üzerinde dalga konusu oldu. Binlerce yorum yapılan bu durum yüzünden yeni dijital platform Exxen ve Acun Ilıcalı ile alay edildi. İşte o yorumlardan bazıları;

  • "Acun'un ekibi sözleşme filan hiç uğraşmamış."
  • "Blu tv'nin sözleşmesini kopyala yapıştır yapmışlar."
  • "Acun bu dostların seni fena yiyor".
  • "Exxen'den üyelik alıp para ile reklam izliyorumdur."
  • "Keşke Youtube'den biraz yazılımcıda transfer etseymişler."
  • "Adamın sıfırdan ürettiği ne var ki? Tüm programlar zaten uyarlama ..Bunu da uyarlamışlar."
  • "Exxen alayım derken Blu TV almışım"
  • "Bu site bir harika hem Exxen hem Blu Tv içerikleri var."

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER