2021 Survivor Ödülü Ne Kadar? Survivor Birincisi Kaç Para Alacak?

Sevilen yarışma Survivor 2021 bugün itibariyle başladı. Survivor 2021 büyük ödülü ne kadar? Bu soru izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

2021 Survivor Ödülü Ne Kadar? Survivor Birincisi Kaç Para Alacak?

Herkesin merakla beklediği Survivor yarışması bu yıl 9 Ocak 2021 tarihinde başladı. Sevilen yarışmada bu sene birçok ünlü ve başarılı isim adı şartlarında kıyasıya heyecanlı zaman zaman rekabetin yükseleceği zaman zaman gergin anlar yaşanacağı ve yeri geldiğinde dostluğun ve duygusallığın zirvede olacağı bir yarışma TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Bu akşam TV8 ekranlarında saat 20:00’da yayımlanmaya başlayan programının ödülü ise büyük bir merak konusu oldu. Survivor 2021'de oynanacak oyunlar için adaya yerleşen ünlüler ve gönüllüler bu akşam saat 20:00’da yayınlanan bölümde 2 adet ödül oyunu oynadı. Heyecanın doruklarda olduğu bu oyunlardan ilk oyunu ünlüler kazanırken 2. oyunu ise kazanan gönüllüler oldu. İzleyenler ise ekran başında, heyecanın yüksek olduğu zevkli dakikalar geçirdi. Uzun yıllardır başarılı bir format şeklinde ilerleyen Survivor bu yılda izleyenleri ekran başına toplaması bekleniliyor. Yarışmanın formatında bulunan iki ayrı takım olan, Gönüllüler ve Ünlüler önce takımları için sonrasında ise bireysel olarak yarışacaklar. Final gününde ise en sona ulaşan 2 yarışmacıya izleyicilerin attıkları SMS oylarının toplamı sonucunda SMS’i fazla olan kişi Survivor 2021 şampiyon olacaktır.

Gönüllüler takımı yarışmacıları;

Uğurtan Dora

Ayşe Yüksel

İlayda şeker

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Yunus Emre Karabacak

Hanzade Ofluoğlu

Aleyna Kalaycıoğlu

Steven Salam

Sena Özdemir

Emin Günenç

Sancakay Ilım Morgül

Yiğit Poyraz

Ünlüler takımı yarışmacıları;

Cemal Hünal

Öykü Çelik

Batuhan Karacakaya

Merve Aydın

Barış Özbek

Meryem Kasap

Hayrettin

Çağrı Atakan

Melis Sezer

İsmail Balaban

Gönüllüler ve ünlüler takımda bulunan yarışmacı isimleri bu şekildedir.

Survivor 2021 Büyük Ödülü Ne Kadar?

Adada bu yıl oynanacak olan yarışmada oyunlarda başarı sağlayan ve gerek kendi içlerindeki oylamalar gerekse SMS oylarında en başarılı olan isim Survivor 2021 şampiyonu olacak. Bu yıl yarışmada verilecek olan ödülünü ise 500 bin TL olacağım yönünde duyumlar mevcut.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 23:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER