PTT, Kurban Bayramı'na az bir süre kala vatandaşların maddi sıkıntılarını hafifletmek ve bayramda rahat etmelerini sağlamak amacıyla flaş bir açıklama yaptı. Emekli maaşlarının günümüz koşullarında yetersiz kalması sebebiyle, bankalar ve PTT tarafından düzenlenen emekli kampanyaları büyük önem taşıyor. PTT, emekli kredisi kapsamında vade sürelerini 36 aya kadar uzatırken, faiz oranlarını da düşürdüğünü duyurdu.

Özellikle Aktif Bank ve PTT iş birliğiyle düzenlenen emekli kredisi kampanyası detayları büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaç kredisi arayışında olan emeklilere PTT'nin yardım eli uzanıyor gibi görünüyor. Aktif Bank'ın Bireysel N Kolay Kredi başlığı altında emeklileri mutlu edecek ödeme hesaplama tablosu ve faiz oranlarına aktifbank.com.tr/emeklilere-ozel/ptt-den-emekli-kredisi adresinden ulaşmak mümkün.

Ayrıca, Aktif Bank'ın Nkolay uygulamasını indirenler, 50 bin TL'ye kadar kredi kullanma fırsatından da yararlanabiliyorlar. Ancak başvuru işlemlerini tamamlamak için öncelikle koşulları gözden geçirip, T.C. Kimlikleriyle birlikte PTT şubelerine gitmeleri gerekiyor. Gerekli evrakları sunarak ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabiliyorlar.

Kuyumcular ortalığı ateşe verdi: Gram altında 1.900 lira çok uzak değil! Fiyatlara sakın aldanmayın Kuyumcular ortalığı ateşe verdi: Gram altında 1.900 lira çok uzak değil! Fiyatlara sakın aldanmayın

PTT'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını PTT'den alan emekliler, Türkiye'nin dört bir yanındaki PTT merkezlerinden anında kredi kullanabilecekler. PTT'ye maaşını taşıyan emekliler, emekli promosyonu ödemesi gibi birçok avantajdan yararlanmanın yanı sıra, PTT emekli kredisi kampanyası kapsamında düşük faiz oranları ve uzun vadelerle 70.000 TL'ye kadar kredi imkanına ulaşabilecekler.

Kurban Bayramı öncesi PTT'nin emekli kredisi kampanyası, emeklilere maddi rahatlama ve bayramı huzurla geçirme imkanı sunuyor. Vatandaşlar, ihtiyaçlarını karşılamak ve bayram coşkusunu yaşamak için bu fırsattan yararlanarak finansal güvence sağlayabiliyorlar. PTT'nin emekli kredisi kampanyası, emeklilere destek olmak ve onların yaşam standartlarını yükseltmek adına önemli bir adımdır.