KİRLİ OYUN!

KİRLİ OYUN

  İŞGAL…

Bir kirli oyun oynanan, oyuncuları gölge, senaryosu ihanet ve yönetmeni kötülük olan. Son perdeye gelindi, artık oyun bitti. Ne figüran kalacak sahnede ne de kötüler kazanacak nihayetinde. İyiler ve iyilik galip gelecek bir kez daha ve en büyük kazanım maskesi düşürülen kötüleri göstermek olacak millete…

Her geçen gün kötüye giden ekonomisi, siyasi kargaşa, ırkçılık, iç savaş tehdidi, evsizler ve yoksulluğun hızla arttığı Amerika Titanik misali batıyor. Evanjelistlerin elinde kukladan bir oyuncağa dönüp Nemrut gibi kibir kuleleriyle insanlık adına en büyük tehdit haline gelen TRUMP, tanrıcılık rolüne suyunmuş halde yıkılmakta olan Putperest Düzenin son temsilcisi haline geliyor. Batıl piramidin yeni sembolü olan Trump’ın kibir kuleleri Babil’in asma bahçeleri ile aynı akıbeti yaşıyor.

Üyesi bulunduğumuz NATO, 15 TEMMUZ karanlık gecesinde üstlendiği rolün devamı olarak yeni işgal ve istila planının amiral gemisi olmuştur. Clinton, Bush ve Obama dönemlerinde sistematik olarak yürütülen Ortadoğu’nun işgal ve paylaşım stratejisinin son halkasına gelindiğinde TRUMP gibi siyasi bir kaza ile kurguları bozulan “ Batıl Dünya Düzeni “ elleriyle dinamit koydukları ikiz kuleler gibi enkaza dönmüştür.

“ Batıl Dünya Düzeni “ kurgularının küllerinden doğmaya çalışan devletlerin stratejik dostluğu ve düşmanlığı artık savaş ve barış ilkelerine göre açıklanamaz. Bu çağda ülkelerin birbiriyle dost veya düşman olmasını menfaat atlası belirliyor. Devletlerin Ulusal ve uluslararası menfaatlerini; gizli anlaşmalar, terör örgütleri, diktatörler şeytan üçlemesi şekillendiriyor. Güçlü devlet olmak demek, bir yandan terör örgütü ve diktatörler beslerken diğer yandan uluslararası yapılara hükmederek Şeytani Düzeni meşru zemine taşımakta demektir. Uluslararası örgütler kendisine hükmeden hakim devletlerin bir maşası ve çıkarlarının savunucusu olarak kötülüğün dünyadaki gücünün garantörü olmaktan ileriye gidememektedir.

Hristiyan kulübü haline gelen Avrupa Birliği, Terör şemsiyesi haline gelen NATO, Birleşmiş Milletler ve benzeri yapılar hep aynı üst akıl tarafından kurulmuş ABD, İsrail ve İngiliz derin devletinin gizli plan ve projelerine yaşam alanı oluşturmak ve uygulamakla görevli taraflı örgütler haline dönüşmüşlerdir.

Avrupa Birliği, birinci ve ikinci dünya savaşlarını çıkaran Siyonizm tarafından temelleri atılmış olan Avrupa’nın savaşsız işgal planıdır. Avrupa Birliği bir Haçlı ittifakıdır. NATO, ülkelerin askeri gücünü kontrol etmek için oluşturulan tek dünya düzeninin ordusudur. Kurulan legal ve illegal örgüt ve kurumlar ile dünya, devletler ve milletler istenen dünya krallığına dönüştürülmeye çalışılmıştır. Bu dönüşüme dünyada direnmeyi başaran ve tarihsel duruşu ve milli direnişi ile batıl dünya krallığını yok etme gücüne sahip tek ülke Türkiye’dir.

Türkiye’yi durdurma gayretinin hain yansımalarıdır; Ülkemizde yaşanan gezi olayları, kaos, darbeler, ekonomik krizler, suikastler, katliamlar, Devlet içine sızmış hain kadrolar, hücre evine dönmüş bazı meslek odaları, aydın olduğunu iddia eden kriptolar, tetikçi medya mensubu veya kiralık kalemler, terör sözcüsü haline gelmiş hain siyasi kadrolar, ihanet etmiş esarete düşmüş satılmış bürokratik halkalar…. Hep kökü ve kökeni tarihin karanlık sayfalarında saklı binlerce yıllık hesaplaşmanın ürünü ve batıl tarlasına serpilmiş ihanet tohumlarının meyvesidir.

Batıl tarlasına karanlık eller tarafından atılıp, kin ve nefretle sulanan ihanet tohumları zehirli sarmaşık misali devletimizi ve milletimizi zehirlemek için yeşertilmeye çalışılıyor. Yeşertilmeye çalışan ihanet tohumlarında geçmişin izleri ve geleceğin gizleri saklı. Seçime doğru hızla evrilen siyasi süreç, topraklarımıza göz dikenlere karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekatı, yakın gelecekte Fırat’ın doğusuna doğru ilerleyip batıdan doğuya doğacak ışık misali yayılacak diğer sınır ötesi operasyonları, hız kesmeden devam eden reformlar, sürekli büyüyen ekonomimiz ve kuvvetlenen demokrasimiz Yeni Türkiye’nin yapı taşlarını oluşturacaklardır .

Tüm bu gelişmeler olurken sınır içinde ve ötesinde düşmanların ve hainlerin kurgu ve saldırıları da elbette aynı hızla devam edecek. Ana ihanet CHP ve yasak aşkı HDP, FETÖ ve prematüre doğmuş İYİ Parti ihanet katarında vagon olmaktan kurtulamayanlar saldırılarına hep birlikte devam edeceklerdir. Siyasi seçimlerde Çatı Aday tartışmaları netleşince Gül Haç Kardeşliğinin sürpriz yumurtasından davudun yıldızı da çıkabilir, Demir ve Taş bölücüsü de...

Öte yandan CHP yapacağı kongreyi de diktatörlük misali klonlanmış delegelerle atlatsa da ilk seçimlerde CHP’de Taş Devrine girilecek, Hristiyanlığı deşifre olan adaylarının yerine düşünülen ve bölücü siyasetin öncüsü ihanetin türkücüsü adaylarıyla sazlı sözlü Cilalı Taş devrine evrileceklerdir.

Sadece ülkemizde veya bölgemizde değil okyanus ötesinde yaşanacak gelişmeler, TRUMP ve Pentagon arasında ki savaş, yanlış siyasi ve politik kararlar ABD’yi belki de parçalanmanın eşiğine getirecektir. Kaldı ki Amerika kendisine biçilen süreyi ve süreci tamamladı, yıkılmamasının sebebi Ortadoğu merkezli  Batıl Dünya Devleti’nin henüz kurulamamış olmasıdır. İsrail’in sessizliği köşeye sıkışmış TRUMP yönetiminin en tehlikeli silahı olmasındandır. TRUMP kaybetmemek için İran’da PKK terörü ile İsrail & İran çatışması planlamaktadır.

Ekonomisi bozuk, iç kargaşa ve çatışmalara gebe Amerika eğer TRUMP dönemini bir an evvel bitirmezse, Amerika’da JFK dönemine dönülmesi hiç te sürpriz olmayacak.

İhanet, İstila, İşgal ittifakının Avrupa kısmında ise birlik içinde Türkiye hakkında hep zıt fikirleri olan Almanya ve Fransa çekişmesi olacaktır. PYD & PKK destekçisi Almanya ile DEAŞ üzerinden Arap Baharı ile bölgede kaybettiği gücü toplamaya çalışan Fransa mücadelesinin yansımasına hazır durumda. Kuzey Irak’ın zengin petrol kuyularının Akdeniz’e çıkış yolu hakimiyeti demek olan Kuzey Suriye hakimiyeti Fransa için ciddi bir ümit iken Amerika tarafından Afganistan’a gönderilen DEAŞ teröristleri sebebiyle bölgeyi kaybeden Fransa Avrupa’da birliği tehdit edecektir. Avrupa’da Fransa başta olmak üzere Almanya ve Belçika’da terör ve Nazi uzantısı politikalar tırmanışa geçecektir.

Etrafımızda düşman kuşatması ve içimizde hainlerin ihaneti olsa da, sonucu vatanseverlerin direnişi belirleyecektir. Günümüz gücümüz ile şekillenirken biliyoruz ki eğer güçlü olursak var oluruz ve eğer birliğimizi muhafaza edersek güçlü oluruz. Türkiye top yekun bir seferberlik ortamına girmiştir. 15 yaşından 85 yaşına kadar milletimiz ordusu etrafında tek yürek olmuş durumda. Batılı ülkeler terör ortamı ile ülkemiz içinde siyasi kargaşa beklerken milletimiz batıyı bir kez daha yanıltarak tek yumruk haline gelerek operasyona tam destek vermiştir.

Tarihte olduğu gibi bugün de ya diriliş ile felaha ereceğiz ya güçsüz kalıp helak olacağız. Düşmanlarımız bizi ancak daha güçlü kılar. Bizi zayıflatıp zora sokacak olan içimizde ki hainler ve milli birlik ve beraberliğimize yönelik saldırılar olabilir. Felah ile helak arasında ki ince çizgi ise bizi biz yapan değerlere bağlılık olacaktır. Biz inandıkça, İslam ipine sımsıkı sarıldıkça, birbirimizi ve tüm insanlığı Allah c.c. rızası sevdikçe ve adaletle yönetmeye devam ettikçe düşmanlıklar ve ihanetler ancak düşmanların ve hainlerin sonunu getirecek bizi ise daha da güçlendirecektir…

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail çolak
İsmail çolak - 1 yıl Önce

Veysel bey tebrik ederim. Çok güzel bir makale-analiz olmuş.

veysel çelik
veysel çelik @İsmail çolak - 1 yıl Önce

Teşekkrüler Efendim.

Serpil yıldırım paçaci
Serpil yıldırım paçaci - 1 yıl Önce

Tebrik ederim kaleminize sağlık

veysel çelik
veysel çelik @Serpil yıldırım paçaci - 1 yıl Önce

çok teşekkür ederim...