İlk defa oy kullanan değerli can kardeşlerim

İlk defa oy kullanan değerli can kardeşlerim. Sizler Peygamberimiz Hazreti Muhammed(S.A.S.) in övgüsüne mahzar olan Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethettiği yaştasınız.

Sizler gençsiniz. Gelecekle ilgili hayalleriniz olmalı , yarınlarla ilgili umutlarınız olmalı. Memleketimiz için yarınlarımız için hedefleriniz projeleriniz olmalı.

Bunun için 16 Nisan günü yani yarın önünüzde hepimizin geleceğini, özellikle siz gençlerin geleceğini ilgilendiren bir referandum var.

Bu referandumla ilgili EVET cephesi var HAYIR cephesi var.

Evet cephesinde sizin amaçlarınız için idealleriniz için hayalleriniz için ufku geniş idealist ülkesini ve ülkesinin gençlerini düşünen bir kadro var. Bu kadronun başında siz gençlere çok önem veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN var. Sayın Cumhurbaşkanımız size Yeni köprüler Yeni hava alanları Yeni Marmaraylar Yeni tüneller yerli otomobiller yerli helikopterler tanklar jetler yapabilen mühendisler mimarlar sanatkarlar  akademisyenler  pilotlar makinistler olmayı vadediyor. Kısacası size gelecek vadediyor. Ülkemizi sizin yönetmenizi, hayallerinizi gerçekleştirmenizi vadediyor.
Yeni Erdoğanlar , Yeni Süleyman Soylu'lar , Yeni  Berat Albayraklar olmanızı vadediyor.

Peki hayır cephesinde kimler var ? Sizin seçmenizi isteyen fakat seçilmenize ,milletvekili ,Bakan olmanızı istemeyen , bunu hazmetmeyen Kılıçdaroğlu ve saz ekibi var. Selahattin Demirtaş var. Kandil var. PKK var. DEAŞ var. FETÖ var.

Kılıçdaroğlu size sokaklarda kavga etmeyi , başkalarının boyunduruğu altında , esaret altında yaşamayı vadediyor.

Demirtaş ve diğerleri ailenizden uzaklarda mağaralarda dağlarda olmanızı , bir hiç uğruna ölmenizi vadediyor. Sizlere kan ve göz yaşı vadediyor. Kendi siyasi gelecekleri için sizin hayatınızdan vazgeçmemizi istiyor. PKK da FETÖ da DEAŞ da arkasındaki güçlerde sizden ölmenizi , bir hiç uğruna yok olup gitmenizi istiyorlar.

Genç kardeşlerim can yoldaşlarım şimdi karar verme zamanı.Ya bir hiç uğruna ölüp gitmenizi , birer ölüm Makinesi olup insanları öldürmenizi isteyenlerin peşinden gideceksiniz. Ya da size ideallerinizi hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunan , o ortamı size vadedenlerin peşinden gideceksiniz.

Hemen şimdi karanızı verin. Yarın çok geç olabilir. Unutmayın sizler bu ülkenin umudu geleceği ve yarınlarısınız. Unutmayın atamız ceddimiz Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştasınız. Daima millet kararımız EVET olmalıdır. Yarın çok geç olmadan. Kalın sağlıcakla.

YORUM EKLE